Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett
  • hmalex87

  • Mesaje scrise: 364
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Meriva 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Sau ai putea sa o peticesti, ai nevoie de un petic si un sudor, eu am peticit la toba si am mers cu ea 2 ani si nu a avut nimic. A trebuit sa o inlocuiesc pentru ca am agatat-o.
  • sobicek

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1991 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Oct 2007

  • Mesaj Privat
mai greu cu peticitul, e crapata chiar la imbinarea cu tulumba mare. acu sa va zic peste ce belea am dat : am desfacut bordul sa schimb becurile arse.toate bune si frumoase,desfacut plastice,scos mufe scos cablu kilometraj.pana aici totul a mers snur.
e acum e acum: cadranul ceasului care arata cati km ai la ora e prins cu 2 surubele mici.le-am desfacut.Spuneti-mi si mie CUM SCOT CADRANUL DE SUB ACUL DE VITEZA ca eu unu nu am reusit ,ba mai mult am rupt acul si au mai crapat si doua suporturi de becuri pe motiv ca erau coapte si cand leam scos am ramas cu bucatile in mana.acul l-am lipit eu cu picatura da suporti de astia din plastic pentru becurile de la bord de unde mama masi mai gasesc ca la magazin n-au decat becuri simple. Embarassed
  • AdamOpel

  • Mesaje scrise: 1,015
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2006

  • Mesaj Privat
ai uitat sa specifici tipul bordului, turometru sau fara?
gasesti la comanda aceste becuri, sunt 2 versiuni, unul cu becul lipit in ea si altul doar pe post de mufa pt bec.
dar la ce trebuie sa umbli in ceas daca vrei sa schimbi becurile?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR