Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...
  • pif

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie: Gaesti/Dambovita
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Mie sincer imi place si passatul si vectra. Insa 407 nu prea este pe gustul meu si deja pica din punctul meu de vedere. La raportul pret-calitate cred ca aici avem un plus pentru opel. Nu stiu de ce la inceput vectra c nu mi-a placut, dar usor usor am inceput sa vad in el masina pe care daca as putea as cumpara-o fara a sta la discutie. Cat despre passat ar fi a dupa vectra. Eu as vota asa: 1. Opel Vectra; 2. VW. Passat; 3. Peugeot 407.
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Eu prin premium asta, ca de unde s-a scos expresia asta - nu stiu, inteleg la clasa limuzine(mercedes S, audi A4, A8, bmw S5, S7, la jeepuri cadillac escalade, mercedes ML, audi Q7, hummer H...
OPC are stofa de masina "luxoasa" ca in fond cam la asta se refera premiumul asta, la lux in loc de comfort.
Pe langa putere, pe care ti-o poate oferii multe masini, mai are stil, materiale de calitate, detalii.
  • 26mad

  • Mesaje scrise: 453
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
am o vectra C, sunt multumit de masina, nu vreau sa faac nicio comparatie cu passatul, insa imi permit sa iti recomand sa eviti 407. gandeste-te si la bancheta spate mai ales ca ai copii, si la intretinere. este alegerea ta insa recomandarea este sa mergi pe masini nemtesti
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Daca mai treceau cateva zile, erau 4 ani de cand se tot gandeste ce sa-si cumpere. Nu stiu de ce dar am impresia ca s-a hotarat de mult.
  • 26mad

  • Mesaje scrise: 453
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Smile)
hai ce e buna
nici nu am observat
mersi colegul
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR