Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Video
  • alecsstan

  • Mesaje scrise: 77
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2006

  • Mesaj Privat
free4wayu a scris:
alecsstan a scris:ziceai care vrea chestii de-astea sa dea mesaj
BAGAAAA


da, daca te intereseaza ceva de genul asta cu masina ta, da un telefon: 0722634402


din pacate masinuta mea e noo pt mine (ea saraca e din 92) si necesita multipleeeeee bagari de bani in ea s-ajung undeva cu ea.....
Skip ads

  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
free4wayu a scris:da, daca te intereseaza ceva de genul asta cu masina ta, da un telefon: 0722634402


Un filmulet de genu' asta, ne-ai putea ajuta sa facem pentru Clubopel Romania ? Sa zicem, ceva pentru publicitate / prezentare , etc .. in care sa participe cateva masini (mai noi, mai vechi) . Am si eu camera ( Sony - MiniDV - Scula ), si mai gasim cateva daca e, si scoatem un filmulete k-lumea de prezentare ClubOpel. M-ar interesa in format 16.9 Obligatoriu.
  • free4wayu

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2004

  • Mesaj Privat
da, filmulete se pot face, sculele nu-s o problema, eu lucrez in tv. doar sa aveti masini aratoase si restul se negociaza
  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
In ce sens se negociaza ? adik .. la ce pret te-ai gandit ? Nu de alta, dar mai avem pe cineva pe aici care lucreaza intr-o televiziune, eu am experienta de televiziune, si scule, deci .. am putea sa o facem si fara investii mari .
Skip ads

  • steff

  • Mesaje scrise: 145
  • Locatie: IASI
  • Masina: Vectra 2005 2.2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2005

  • Mesaj Privat
LEXXX a scris:Simpatic rau de tot filmul, si intr-adevar frumos montat, imi pare bine cand vad ca astfel de masini mai ajung si pe mana unor oameni si cu altceva in cap, decat "ce masina tare am , mancati-as, sunt asa meserias ca-ti dau fum si cu un lighean de 3000 de euro, indiferent daca ai Vectra OPC sau mai stiu eu ce fier..." (prietenii stiu de ce Smile Smile Smile )


true that!! Smile

excelenta masina! mai vrem Smile
  • eu
  • ***
  • 712 mesaje
  • din 15 Jun 2004
  • Astra 2006 Z16XEP
  • Bucuresti
  • eu

  • Mesaje scrise: 712
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Pentru Clubopel Romania s-au stabilit deja termenii realizarii filmului. Eu voi fi coordonatorul acestui proiect avand in vedere ca stiu cu ce se mananca, lucrez in tv si am realizat cateva documentare/filme de prezentare. Cei doritori sa ne acorde sprijin de orice fel sunt asteptati cu placere sa ne instiinteze de aportul pe care vor sa il aduca.
Pentru detalii contactati-ma pe mine sau pe Kata.
  • free4wayu

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2004

  • Mesaj Privat
kata a scris:In ce sens se negociaza ? adik .. la ce pret te-ai gandit ? Nu de alta, dar mai avem pe cineva pe aici care lucreaza intr-o televiziune, eu am experienta de televiziune, si scule, deci .. am putea sa o facem si fara investii mari .


pai ce sa iti zic, amice, daca ma iei ca la targ cu avem si noi, bla, bla, nu facem nimic, fa-ti, sau mai bine zis, de ce nu ai facut pana acum?

oricum pretul e mic, cam pe la 100 de euro pe 2 minute, asta al meu are 1:45 si e de ajuns.

daca vrei mai lung, 30 pe minut, iar tie iti trebuie decat benzina in rezervor, restul avem noi.
  • free4wayu

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2004

  • Mesaj Privat
eu a scris:Pentru Clubopel Romania s-au stabilit deja termenii realizarii filmului. Eu voi fi coordonatorul acestui proiect avand in vedere ca stiu cu ce se mananca, lucrez in tv si am realizat cateva documentare/filme de prezentare. Cei doritori sa ne acorde sprijin de orice fel sunt asteptati cu placere sa ne instiinteze de aportul pe care vor sa il aduca.
Pentru detalii contactati-ma pe mine sau pe Kata.



eu nu am zis nimic, doar ca daca mai vrea careva, nu clubopel.com, ci vreun impatimit cu masina misto, tocmai de aia nici nu am raspuns la reply-urile in care faceati referire la film pt clubopel.com.

nimic nu e pe degeaba, "sprijinul" e ca la otv, adica hai sa lucrati gratis Smile, neahh!
Skip ads

  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
Problema e ca aici pe forum, ne-am obisnuit sa ne "sprijim" intre noi precum la 0TV, daca tot ai adus aminte de el. Problema cu de ce nu am facut pana acum ... ideea venise acum ceva timp, insa odata cu "prezentarea" ta, a revenit in actualitate .. si fiindca acum e cald afara, e soare si e frumos, a aprins mai multe beculete catorva dintre noi. Oricum, iti multumim pentru pretul promotional pe care ni-l oferi, insa este mare pentru noi ... si putem sa-l bugetam cu ZERO + benzina.
Oricum, felicitari pentru filmulet .. este chiar frumos.
  • free4wayu

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2004

  • Mesaj Privat
no problem man
  • eu
  • ***
  • 712 mesaje
  • din 15 Jun 2004
  • Astra 2006 Z16XEP
  • Bucuresti
  • eu

  • Mesaje scrise: 712
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Man, nu a avut nimeni nimic cu oferta ta. Iti multumim pentru preturile promotionale insa cum spunea si kata noi aveam deja in plan asa ceva si stabilisem o parte din termenii realizarii. Multumim si spor la realizarea cat mai multor filmulete Wink
PS: asta e chiar misto Smile
  • sabothor

  • Mesaje scrise: 403
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat

Skip ads

  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Veche Laughing
Cauta la Am un opel.....B-32-Way Wink
  • sabothor

  • Mesaje scrise: 403
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat
ok!
  • TonyWYD

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998 2.5i
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Masina din film se vinde ! 10.300 e discutabil
  • leww

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie:
  • Masina: Vectra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2007

  • Mesaj Privat
TonyWYD a scris:Masina din film se vinde ! 10.300 e discutabil




Laughing Laughing Shocked Deci tu vinzi o masina pe care in film o fortezi si ii dai in ea de ii sar pistoanele? looolll ur funny plus ca stopurile alea albe sunt infecte mai bine puneai niste leduri eram mai inedit filmul frumos editat dar doar atat
  • craetos

  • Mesaje scrise: 332
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2009

  • Mesaj Privat
leww a scris:
TonyWYD a scris:Masina din film se vinde ! 10.300 e discutabil




Laughing Laughing Shocked Deci tu vinzi o masina pe care in film o fortezi si ii dai in ea de ii sar pistoanele? looolll ur funny plus ca stopurile alea albe sunt infecte mai bine puneai niste leduri eram mai inedit filmul frumos editat dar doar atat


in primul rand, masinile astea au motoare de turatie, nu le sar pistoanele asa usor. in al doilea rand, de ce garajul tau e gol? de ce nu ne uimesti si pe noi cu minunatia ta, pe care nu o fortezi ”sa-i sara pistoanele”? mai lasa-ne cu bau-baurile astea. crezi ca masinile sport care sunt pe autovit, sau in vitan, nu si-au luat si ele o frana de mana? un scartz? eu ii dau la a mea de un an de zile si frana de mana, si am mers cu ea cu 250 km/h (bordul), dar pana acum nu i-a sarit nici un piston
  • craetos

  • Mesaje scrise: 332
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2009

  • Mesaj Privat
apropo...cred ca vorbeste invidia in tine (referitor la stopuri) cred ca esti manelist, ca ”astia e invidiosi, mancati-as”
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Te-ai uitat de cand e topicul? Din august 2007 ori a murit magaru ori a pierdut samaru.
  • craetos

  • Mesaje scrise: 332
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2009

  • Mesaj Privat
am vazut si eu...dupa! asta e. cel mai mare pret pe care il platesti pentru prostie e umilinta, nu se calculeaza in bani sau bunuri valorice Laughing Crying or Very sad Embarassed
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Video

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR