Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Cum sa ... ?
  • maryan99

  • Mesaje scrise: 100
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2003 Z17DTL(1,7 CDTI)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2010

  • Mesaj Privat
nick_florin a scris:felicitari pt realizare Cool . cu cat te-a "doborat" treaba la buzunar? asteptam mai multe poze de la montaj asa ca un mic tutorial si detalii mai multe despre cum ai tras firele pt semnalizare etc.
bv inca o data si sa le folosesti cu placere.


pai m-au costat nici mai mult nici mai putin de 150€,din pacate poze de la montaj nu mai am,iar firele le-am luat de la semnalizarile de pe lateral,si le-am tras in portiera prin mufa rotunda de plastic.
Skip ads

  • narcky_cypycu

  • Mesaje scrise: 657
  • Locatie: Timis
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2009

  • Mesaj Privat
libra a scris:Interesanta idee. Mi-a trecut si mie prin cap, dar am abandonat-o.
Poate ai o varianta de lampa de la alta masina care s-ar putea monta pe oglinda si sa arate bine.
Varianta cu banda de leduri lipita pe oglinda nu merge.

ar merge facut un modul cu leduri, protejat la exterior cu un capac din plexiglas
trebuie decupat din capacul exterior oglinda forma modulului, sincer n-am avut tupeu si nici bani sa experimentez.
  • maryan99

  • Mesaje scrise: 100
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2003 Z17DTL(1,7 CDTI)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2010

  • Mesaj Privat
eu am schimbat oglinzile nu pt semnalizare,ci pt ca cineva a incercat sa-mi fure oglinda de pe partea pasagerului prin urmare mi-a ript capacul,si motorasul care regleaza oglinda,aveam in gand de mult sa imi iau alte oglinzi iar cu acesta ocazie a venit mosu si pt masina mea.
o zi buna
  • narcky_cypycu

  • Mesaje scrise: 657
  • Locatie: Timis
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2009

  • Mesaj Privat
si pe mine m-au lasat fara cateva elemente, n-am patit inca ce ai patit tu dar nu ii prea tarziu, creca acelasi motiv o sa am si eu cand o sa le schimb
oricum felicitari, arata f. bine cu noile oglinzi
o zi buna si tie iti doresc si sa nu ai parte de evenimente neplacute
Skip ads

  • maryan99

  • Mesaje scrise: 100
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2003 Z17DTL(1,7 CDTI)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2010

  • Mesaj Privat
multumesc frumos pt pareciere,un vecin de bloc de aici(spania) a rams fara ecu,asa ca incercarea de-a fura o oglinda nu este cine stie ce.
o zi buna...
  • narcky_cypycu

  • Mesaje scrise: 657
  • Locatie: Timis
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2009

  • Mesaj Privat
si eu care ma crizam doar pt niste bucatele de plastic, inseamna ca suntem norocosi Smile)
  • maryan99

  • Mesaje scrise: 100
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2003 Z17DTL(1,7 CDTI)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2010

  • Mesaj Privat
mie acum un an mi-au spart 4 geamuri pt a fura un radio cd,poblema nu a fost furtul insusi ci faplut ca am avut de munca dupa aceea vreo 2 zile pt a aspira toate cioburile,am demontat scaunele,bancheta,fetele de la toate 4 portiere pt a aspira toate cioburile,si vreau sa spun ca si in ziua de azi tot se mai aud cateva bucati de cioburi vibrand in portiera.
bafta...
Skip ads

  1. Home
  2. Cum sa ... ?

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR