Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • BAZGANM

  • Mesaje scrise: 630
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2006

  • Mesaj Privat
poi am prins pina in a2 foarte multe camioane in fata mea si trafic destul de intens din sens invers!inca doi soferi minune au pus si ei cireasa de pe ttort si asa m-am intors cu o parere proasta despre drum.......................
  • stefy_726

  • Mesaje scrise: 308
  • Locatie: Bucuresti, Romania
  • Masina: Ascona 1986 18E
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Drumul spre mare se repara pe multe portiuni.Se circula la paleta.ATENTIE RADARE SINT.
  • OPC2006

  • Mesaje scrise: 162
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 z28net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2006

  • Mesaj Privat
da. sambata noaptea veneau o gramada de masini din bucuresti .pot spune ca a fost relativ aglomerat cam pana la fetesti si majoritatea aveau nr cu B + fitze audi bmv cabrio ( cu numere smechere RUN HOT MIB etc) unele, destul de multe, aveau lumina aprinsa in spate si se puteau vedea ca sunt 4 persoane -baieti si fete
camere video nu sunt pe ruta asta si nici o masina nu era de radar! cred ca echipajele au fost ocupate cu micile tamponari.pot spune ca am avut noroc!
starea drumului? am intalnit drumuri mult mai proaste in restul tarii.dar dupa parerea mea este o idee mai bun decat centura ploiesti.am mers destul de tare (am scos o medie de 82 cu tot cu autostrda unde nu am sarit de 180 )-m-a ajutat masina la depasiri ca sa ma pot reintorce in medie dar starea drumului mi-a permis sa merg cu viteza. s-a lucrat in vreo doua locuri -numai la dus . noptea era pustiu
ruta :A2 -fetesti-medgidia-(deviere la vreo 5 km dupa medgidia spre tulcea)-porta alba -intrare in drumul de slobozia -cta
  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
v-am spus: cand am fost eu pana la valul lui traian nimic apoi pana la mangalia 7 bucati. Clar nu le-am vazut numai eu ci si detectoru
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR