Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Hai sa vedem cati dintre noi sunt de acord cu purtatul centurii tot timpul, si cati nu?
Deschid topicul asta (si) pentru ca mi s-a atras atentia (pe buna dreptate, de altfel) ca deviez de la subiect (in topicul "drum la mare")

Opiniea mea: centura e "lucru sfant". in ianuarie, un cunoscut de-al meu, a avut accident in oras. el, 60 la ora, un tip a iesit cam larg dintr-o curba si s-au batut unul de celalalt bine (masina amicului meu a fost data in dauna totala de asigurari).
Fara centura SIGUR numara volanul cu coastele, inainte de a musca din asfalt..., celalalt a spart parbrizul cu capul.... si si-a tras imprimeu de volan pe piept.
ca si concluzie, si la viteze "mici", de oras, poti avea surprize... si centura te poate ajuta
Skip ads

  • ktapet

  • Mesaje scrise: 485
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Zafira 2007 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2005

  • Mesaj Privat
port centura mereu, dar ca sa nu ma stranga o slabesc fffffoarte putin cu un carlig de rufe.
  • NATS

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Eu nu prea o purtam in tara (afara o purtam obligatoriu). Dar de cand am vazut un reportaj la tv despre unul cu un Touareg de 115.000 euro, care a fost prins intre 2 tiruri si caruia nu i s-a deschis niciun airbag din 10, o port cu sfintenie. Mai ales in afara localitatilor.... O sa incerc sa ma invat cu ea si prin oras.
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Je, tot respectul insa mai sunt 2 topicuri in care se discuta EXCLUSIV despre purtatul centurii.....unu chiar cu chestionar.
Cauta dupa posturile lui styx....el facuse ultimul topic.....


SO....topic closed Rolling Eyes Question
Skip ads

  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
Dragii mei,
O sa fac apel la bunul simt al fiecaruia si o sa va rog sa folositi butonul cautare inainte de a deschide un alt subiect. Acest subiect , care se discuta in acest moment, exista deja aici : https://www.clubopel.com/vie...php?p=51790#51790 si este si sub forma de chestionar.

jE : stiu ca esti nou si tanar pe forum, deci implicit plin de energie, insa te rog, intelege si tu ca marea majoritate a subiecteleor s-au discutat deja. Foloseste cu incredere butonul cautare. Hai sa facem in asa fel incat toti sa pastram acest forum curat, ok ?

Admin : rog lipire cu cel de mai sus iar acesta inchis / sters.
P.S. : Rog sa nu mai scrieti in asta, ci sa continuati in cel al carui link l-am dat.
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Embarassed sorry...
rog adminii sa mute posturile relevante in topic-ul corespunzator, si sa-l inchida/stearga pe acesta
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR