Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...
  • providra18

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Calibra 1995 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2009

  • Mesaj Privat
@Gabi.B.HD prea tare =))...faceti si voi ceva...scoteti`l pe aiuritul asta de aici...
Skip ads

  • veninoss

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1998 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jul 2010

  • Mesaj Privat
Ptiu...na ce gura spurcata am avut.
viorel28 Oare?
  • viorel28

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
aiurita e mamicuta ta imputitule cu rapciuga ta de 200 euro ...
dar staiiiiiiii ca calibra rullzzz
  • providra18

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Calibra 1995 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2009

  • Mesaj Privat
wa...jtiai ca viorel e nume de cal? ia si vorbeste in alta parte ca`ti miroase gura a scanduri de wc
Skip ads

  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Vezi, asta nu intelegi tu: alea sunt masini mai bune decat opelurile noastre si nu junghiurile de 2000 euro cu tot cu acte.
  • viorel28

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
vorbeste dracu corect bou prost ce esti ! sau voi aveti dictionar bou-moldovean
  • providra18

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Calibra 1995 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2009

  • Mesaj Privat
viorel...toate ca toate, da pana la mama...nu m`am luat de familia ta, de membrii familiei tale...da totusi...pt asta ia si`i transmite lu mata k a faqt un prost cu un cocalar intr`o gara...si probabil a luat muie intr`un bemveu si te`a fatat pe tine, vitel prost ce ejti
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Laughing

Asteptam poze la vara cu nou BMW.
Skip ads

  • providra18

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Calibra 1995 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2009

  • Mesaj Privat
nou BMW? Asta pana la vara isi vinde troaca la fier vechi si isi ia calesca...numai ca in loc de cal va fi el inhamat...
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
providra18
Nu se merita sa iei suspendare. La cate rapoarte s-au dat, sigur va interveni un moderator.
  • providra18

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Calibra 1995 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Ai dreptate...da cand vezi ca se leaga aiurea de familei, te oftici...
  • viorel28

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
si o sugi atunci ?
Skip ads

  • cont-sters-27243

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Viorele, nu postez pt a ma certa cu tine. Vreau sa te fac sa intelegi "fenomenul BMW" care vad ca a luat o amploare foarte mare in Ro.
Despre BMW tin sa iti spun ca am numai cuvinte de lauda. Sunt masini exceptionale. E de ajuns sa ne uitam pe cota de piata a BMW-ului si iti dai seama. Are tot ce viseaza un sofer. Motoare bune si puternice, au castigat atatea premii internationale. Confort, siguranta, handling, nu are rost sa mai discutam. Este o masina adevarata, un nume in industria auto.
Dar chiar si BMW-ul, ca orice alta masina are o perioada de viata. Cum un Opel, Ford, WV ajunge tigaie dupa o anumita perioada, asa ajunge si BMW-ul. De aici incepe fenomenul BMW Romania.
Vedem zilnic cum tara asta s-a umplut de cretini, marea majoritate sunt tineri. Nu se mai duc la scoala sau se duc degeaba. Nu au in cap decat masini puternice. Noi, in cercul meu de prieteni ii numim nefesei.
So. Nefeseul a terminat si el o scoala acolo, e la varsta la care se crede centrul universului dar nu prea e bagat in seama de nimeni. Asa ca se baga singur in seama, incearca sa iasa deasupra tuturor, sa demonstreze ca el e tare. Asa ca, prima data isi ia un telefon smecher. In rate si la promotie. Aici o cam da in bara, toti isi permit. El totusi trebuie sa iasa in evidenta. Cam cu ce ar putea iesi in evidenta? Normal, cu o masina. Face pe dracu in patru, isi rupe mancarea de la gura, ciupeste ceva banuti de la parinti si cand strange 1000-2000 euro cumpara masina. Si normal, in NFS si in toate jocurile care le-a jucat pana a inceput sa-i miroasa a" nuca verde" BMW-ul era cel mai tare. Asa ca, nu conteaza ca nu are bani de ajuns, el trebuie sa-si ia neaparat BMW. Asa ca da fuga in "raiul tigailor" si isi cumpara mult visatul BMW. Acum, dupa ce si-a vazut visul cu ochii, isi da si el seama ca in Romania nu o poate inmatricula. Si fuge repede si o inscrie la bulgari. Nu conteaza ca in acte nu e el proprietar, nu conteaza ca asigurarea obligatorie nu e pe numele lui si daca ma loveste eu am probleme cu repararea masinii. Nu conteaza ca verificarea tehnica e facuta cu spaga. Lui ii trebuie neaparat BMW-ul. Nu conteaza ca e o tigaie ordinara, el are cea mai tare masina. Face zgomot face cerculete, da clasa la semafor la toti. E cel mai tare acum.
Numai ca viata bate filmul. Nefeseul are experienta zero in condus. Cam ai nevoie de experienta sa conduci o masina cu tractiune spate. Si masina cu tractiune spate daca nu ii pui cauciucuri bune, combinat cu ceva cai putere si lipsa de experienta de obicei se vede pe Pro TV la orele 17.
Ar mai fi multe de spus dar ma opresc aici (deocamdata). Numai tu iti poti da seama daca te incadrezi in categoria descrisa de mine sau nu.
Bafta si drive safe.
  • Dan56

  • Mesaje scrise: 775
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2008 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2009

  • Mesaj Privat
@forbiden27, JOS PALARIA Laughing
  • rstefan

  • Mesaje scrise: 456
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2006

  • Mesaj Privat
M-am distrat copios citind threadul asta Laughing


Ultima modificare facuta de rstefan la Lun 20 Dec, 2010 10:50 pm
  • veninoss

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1998 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jul 2010

  • Mesaj Privat
Pacat ca si providra18 sa ales cu suspendare. Crying or Very sad
  • darius_x

  • Mesaje scrise: 187
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Dec 2009

  • Mesaj Privat
creka ar trebui sterse ultimele 2 pagini Laughing .....forbbiden are dreptare, nu e recomandata tractiune spate pentru un incepator si eu am trecut recent la un e46 si va spun sincer (desi am 7 ani de condus) ca mi-e frica uneori cu ea iarna, chiar daca nu e zapada, dar daca sunt inghetate cauciucurile cu ASC-ul cuplat fuge spatele in orice curba in care accelerezi, sa nu mai vb de consum Twisted Evil
  • mad2max

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jul 2007

  • Mesaj Privat
forbidden27 a scris:Viorele, nu postez pt a ma certa cu tine. Vreau sa te fac sa intelegi "fenomenul BMW" care vad ca a luat o amploare foarte mare in Ro.
Despre BMW tin sa iti spun ca am numai cuvinte de lauda. Sunt masini exceptionale. E de ajuns sa ne uitam pe cota de piata a BMW-ului si iti dai seama. Are tot ce viseaza un sofer. Motoare bune si puternice, au castigat atatea premii internationale. Confort, siguranta, handling, nu are rost sa mai discutam. Este o masina adevarata, un nume in industria auto.
Dar chiar si BMW-ul, ca orice alta masina are o perioada de viata. Cum un Opel, Ford, WV ajunge tigaie dupa o anumita perioada, asa ajunge si BMW-ul. De aici incepe fenomenul BMW Romania.
Vedem zilnic cum tara asta s-a umplut de cretini, marea majoritate sunt tineri. Nu se mai duc la scoala sau se duc degeaba. Nu au in cap decat masini puternice. Noi, in cercul meu de prieteni ii numim nefesei.
So. Nefeseul a terminat si el o scoala acolo, e la varsta la care se crede centrul universului dar nu prea e bagat in seama de nimeni. Asa ca se baga singur in seama, incearca sa iasa deasupra tuturor, sa demonstreze ca el e tare. Asa ca, prima data isi ia un telefon smecher. In rate si la promotie. Aici o cam da in bara, toti isi permit. El totusi trebuie sa iasa in evidenta. Cam cu ce ar putea iesi in evidenta? Normal, cu o masina. Face pe dracu in patru, isi rupe mancarea de la gura, ciupeste ceva banuti de la parinti si cand strange 1000-2000 euro cumpara masina. Si normal, in NFS si in toate jocurile care le-a jucat pana a inceput sa-i miroasa a" nuca verde" BMW-ul era cel mai tare. Asa ca, nu conteaza ca nu are bani de ajuns, el trebuie sa-si ia neaparat BMW. Asa ca da fuga in "raiul tigailor" si isi cumpara mult visatul BMW. Acum, dupa ce si-a vazut visul cu ochii, isi da si el seama ca in Romania nu o poate inmatricula. Si fuge repede si o inscrie la bulgari. Nu conteaza ca in acte nu e el proprietar, nu conteaza ca asigurarea obligatorie nu e pe numele lui si daca ma loveste eu am probleme cu repararea masinii. Nu conteaza ca verificarea tehnica e facuta cu spaga. Lui ii trebuie neaparat BMW-ul. Nu conteaza ca e o tigaie ordinara, el are cea mai tare masina. Face zgomot face cerculete, da clasa la semafor la toti. E cel mai tare acum.
Numai ca viata bate filmul. Nefeseul are experienta zero in condus. Cam ai nevoie de experienta sa conduci o masina cu tractiune spate. Si masina cu tractiune spate daca nu ii pui cauciucuri bune, combinat cu ceva cai putere si lipsa de experienta de obicei se vede pe Pro TV la orele 17.
Ar mai fi multe de spus dar ma opresc aici (deocamdata). Numai tu iti poti da seama daca te incadrezi in categoria descrisa de mine sau nu.
Bafta si drive safe.

@forbidden27 Cel mai pertinent si la obiect comentariu din intreg topicul....daca venea mai devreme poate nu se mai lasa cu suspendari...ce sa mai....respect de la mine....
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Ii umplea frigiderul si lui forbidden. Doar ca n-a mai apucat Laughing
  • mad2max

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jul 2007

  • Mesaj Privat
forbidden27 a scris:Viorele, nu postez pt a ma certa cu tine. Vreau sa te fac sa intelegi "fenomenul BMW" care vad ca a luat o amploare foarte mare in Ro.
Despre BMW tin sa iti spun ca am numai cuvinte de lauda. Sunt masini exceptionale. E de ajuns sa ne uitam pe cota de piata a BMW-ului si iti dai seama. Are tot ce viseaza un sofer. Motoare bune si puternice, au castigat atatea premii internationale. Confort, siguranta, handling, nu are rost sa mai discutam. Este o masina adevarata, un nume in industria auto.
Dar chiar si BMW-ul, ca orice alta masina are o perioada de viata. Cum un Opel, Ford, WV ajunge tigaie dupa o anumita perioada, asa ajunge si BMW-ul. De aici incepe fenomenul BMW Romania.
Vedem zilnic cum tara asta s-a umplut de cretini, marea majoritate sunt tineri. Nu se mai duc la scoala sau se duc degeaba. Nu au in cap decat masini puternice. Noi, in cercul meu de prieteni ii numim nefesei.
So. Nefeseul a terminat si el o scoala acolo, e la varsta la care se crede centrul universului dar nu prea e bagat in seama de nimeni. Asa ca se baga singur in seama, incearca sa iasa deasupra tuturor, sa demonstreze ca el e tare. Asa ca, prima data isi ia un telefon smecher. In rate si la promotie. Aici o cam da in bara, toti isi permit. El totusi trebuie sa iasa in evidenta. Cam cu ce ar putea iesi in evidenta? Normal, cu o masina. Face pe dracu in patru, isi rupe mancarea de la gura, ciupeste ceva banuti de la parinti si cand strange 1000-2000 euro cumpara masina. Si normal, in NFS si in toate jocurile care le-a jucat pana a inceput sa-i miroasa a" nuca verde" BMW-ul era cel mai tare. Asa ca, nu conteaza ca nu are bani de ajuns, el trebuie sa-si ia neaparat BMW. Asa ca da fuga in "raiul tigailor" si isi cumpara mult visatul BMW. Acum, dupa ce si-a vazut visul cu ochii, isi da si el seama ca in Romania nu o poate inmatricula. Si fuge repede si o inscrie la bulgari. Nu conteaza ca in acte nu e el proprietar, nu conteaza ca asigurarea obligatorie nu e pe numele lui si daca ma loveste eu am probleme cu repararea masinii. Nu conteaza ca verificarea tehnica e facuta cu spaga. Lui ii trebuie neaparat BMW-ul. Nu conteaza ca e o tigaie ordinara, el are cea mai tare masina. Face zgomot face cerculete, da clasa la semafor la toti. E cel mai tare acum.
Numai ca viata bate filmul. Nefeseul are experienta zero in condus. Cam ai nevoie de experienta sa conduci o masina cu tractiune spate. Si masina cu tractiune spate daca nu ii pui cauciucuri bune, combinat cu ceva cai putere si lipsa de experienta de obicei se vede pe Pro TV la orele 17.
Ar mai fi multe de spus dar ma opresc aici (deocamdata). Numai tu iti poti da seama daca te incadrezi in categoria descrisa de mine sau nu.
Bafta si drive safe.

@forbidden27 Cel mai pertinent si la obiect comentariu din intreg topicul....daca venea mai devreme poate nu se mai lasa cu suspendari...ce sa mai....respect de la mine....
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR