Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • ncosmin

  • Mesaje scrise: 68
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2010 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Salut,

Din punctul meu de vedere Insignia este o masina care are o anumita tinuta (sper ca nu este doar parerea mea). In schimb o "fetitza" de la facultate s-a gandit ca masina nu este destul de aratoasa si s-a gandit sa lipeasca si niste fluturi pe ea, ca de, acum poate si zboara. Va las sa apreciati...


Skip ads

  • victor_gl

  • Mesaje scrise: 1,039
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2005 z 1,7 dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Or fi fluturasii din capul ei ? Smile
  • ncosmin

  • Mesaje scrise: 68
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2010 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Nov 2005

  • Mesaj Privat
victor_gl a scris:Or fi fluturasii din capul ei ? Smile


Sincer cred ca ai dreptate. Nu vad o explicatie logica pentru care ai pune asa ceva pe masina
  • Kitty

  • Mesaje scrise: 326
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Corsa 2004 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2006

  • Mesaj Privat
ncosmin a scris:
victor_gl a scris:Or fi fluturasii din capul ei ? Smile


Sincer cred ca ai dreptate. Nu vad o explicatie logica pentru care ai pune asa ceva pe masina


traim in romania totul e posibil.... Shocked
Skip ads

  • livcro

  • Mesaje scrise: 4,541
  • Locatie: SIBIU-RM. VALCEA
  • Masina: Grandland X 2018 D20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Acealsi motiv pt care meltenii pun colante cu flacari sau simobluri kanji...fetele pun fluturasi...sau floricele. Ce nu va place voua e ca dupa parerea voastra Insignia nu e masina de fetite. Si mie mi se pare ciudat cand vad un barbat coborand de la volanul unei tigra dar deee...fiecare cu fierul lui...l-a platit, face ce vrea cu el.
  • LIVIU_ionutz

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2007

  • Mesaj Privat
ce poti sa le ceri? asta considera ele frumos! noi vrem jante pe 17,18,19 sa arate bine, poate geamuri fumurii la unii sau pleoape la altii... la femei sunt fluturasii si buburuzele roz si mov si toate culorile...
  • tannu

  • Mesaje scrise: 775
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Nu pot sa zic ca sunt pro sau contra "faptei" savarsite de respectiva "fata", care este foarte posibil sa fie, de fapt, un tip, avand in vedere pozitionarea scaunului, dar pot sa zic ca exagerati. Din cauza situatiei nefaste a Romaniei, care se afla intrun continuu regres de vreo 20 de ani, pe toate planurile (economic, lingvistic, social, etc.), unele lucruri au inceput sa fie luate altfel decat ar trebui; se denatureaza. Uneori n-avem subiect de discutie si ne legam de orice. A devenit o obisnuinta sa vedem numai gunoiul din ochiul altuia.
La 2 fluturi si o floare pe care le-a pus omul pe masina (masina care, probabil, ii apartine, pe care, probabil, a achitat-o din banii munciti de el si pe care isi poate pune ce vrea), tind sa cred ca mai exista si posibilitatea de a avea copil mic (eventual fetita) si sa le fi pus la insistenta sau pentru placerea copilului. Este o varianta.
  • claudiu-cld

  • Mesaje scrise: 6,566
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2006

  • Mesaj Privat
asa se face diferenta intre o masina condusa de fete si una condusa de barbati ,unde barbati pun pe masina stikere cu ce inbunatatiri a adus masini gen momo,koni,kw,etc sau cum a spus un coleg mai sus pun flacari sau semne chinezesti.
Skip ads

  • livcro

  • Mesaje scrise: 4,541
  • Locatie: SIBIU-RM. VALCEA
  • Masina: Grandland X 2018 D20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2005

  • Mesaj Privat
As zice ca tot raul e spre bine, mai ales daca fluturasii sunt vizibili din spate...poti sa preconizezi ca masina o sa aiba un comportament imprevizibil (fara sa fiu misogin- o frana fara motiv, un viraj sau o depasire fara semnalizare). Am putea generaliza cu indicatia ca si soferii de camioane sau autotrenuri sa-si lipeasca pe autoi proprii ceva stikere cu "sofer de camion". Nu de putine ori am fost surprins pe picior gresit de un coparticipant la trafic in timp ce acesta, pe banda 2 semnaliza stanga dar inainte facea un viraj scurt pe banda 1, pe care ma aflam eu, incercand sa ma strecor.
  • boboo

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Vrancea
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Insignia este deja foarte frumoasa, daca fata a vrut sa isi puna stikere... fluturasi sau alte cele e teraba ei, fiecare face ce vrea cu banii lui, totusi eu nu as lasa iubita/nevasta sa se atinga cu ceva de genul acesta de masina. Smile)
  • Dyabolyk

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2010

  • Mesaj Privat
corect bobo
  • livcro

  • Mesaje scrise: 4,541
  • Locatie: SIBIU-RM. VALCEA
  • Masina: Grandland X 2018 D20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2005

  • Mesaj Privat
boboo a scris:Insignia este deja foarte frumoasa, daca fata a vrut sa isi puna stikere... fluturasi sau alte cele e teraba ei, fiecare face ce vrea cu banii lui, totusi eu nu as lasa iubita/nevasta sa se atinga cu ceva de genul acesta de masina. Smile)

Daca ai avea un q7 sau ml la scara, cre ca ai face un efort pt o insignia-cadou pt consoarta...si cre ca nu te-ar durea nicaieri daca si-ar lipi ceva colante pe ea...mai ales daca ai si o fetita si fluturasii o incanta etc etc etc
Skip ads

  • acsic

  • Mesaje scrise: 669
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Decat ROZ toata masina, mai bine acceptam 3 fluturi Smile)
  • sever iulian

  • Mesaje scrise: 1,325
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Insignia 2017 B20NFT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2006

  • Mesaj Privat
daca fluturasii erau tatuati undeva in zonele intime nu cred ca mai deranja pe nimeni Very Happy
  • tannu

  • Mesaje scrise: 775
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2007

  • Mesaj Privat
sever iulian a scris:daca fluturasii erau tatuati undeva in zonele intime nu cred ca mai deranja pe nimeni Very Happy
In zonele intime ale Insigniei Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR