Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • bazare

  • Mesaje scrise: 2,319
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2008

  • Mesaj Privat
dar pe spate scrie FUCK BELLA ?
Skip ads

  • oli78

  • Mesaje scrise: 55
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2008

  • Mesaj Privat
bazare a scris:dar pe spate scrie FUCK BELLA ?


Da. Laughing Laughing Laughing
  • andy_bulett

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1994 X 16 SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2009

  • Mesaj Privat
sorin666 a scris:Cerle doua dar mai ales prima sunt de un "bun gust" care imi aminteste carpetele cu "Rapirea din Serai" Laughing





amice, astra F este de o superbitate inexplicabila, fara impopotonari din ale tuningului, ca sa sti si tu asa pentru tine tuning in general nu inseamna numai pain job, uneori nu inseamna sub nici o forma paint job. Vopseaua este doar de efect coloristic. Ce vreau eu de la tine este sa te uiti la ce finisaje, are masinuta aceea, facute punand la socoteala vechimea si faptul k poate a fost busita la vremea ei, sa privesti cu atentie lufturile, capota bad boy perfecta, imbinarea barii fata de zici ca este abea iesita din fabrica. Sincer gusturile nu se discuta dar comparatiile da. Sa zici tu ca seamana cu o carpeta, urat, forte urat. Asta inseamna ca nu esti pasionat, si ti-ai luat opel doar pentru faptul ca se intretine usor, fuge, trage si da bine la gagici mai ales daca ai un stiker clubopel.com.
  • bazare

  • Mesaje scrise: 2,319
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2008

  • Mesaj Privat
esti posesor / ex-posesor de astra F? Nu de alta dar astra F aia de care zici chiar e de manelist
Skip ads

  • andy_bulett

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1994 X 16 SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2009

  • Mesaj Privat
daca erai putin interesat ai fin intrat pe postul meu szi ai fi vazut ca sunt inca posesor de astra f, o astra f in proces de readucere la starea initiala. Daca o masina de manelist arata asa.... pe langa faptul ca ai fi putut spune ca este masina de manelist daca masina era tunata in romania, daca avea bari si praguri de la irmisher sau cine stie ce alta firma ce nu i se potriveau dar asta le are e acele de GSI. Si de unde expresia de ,, tuning de manelist" este o tampenie, dupa parerea mea mai bine v-ati vine opelurile si v-ati lua, audi, mertan, BMW ca masini de genu asta au manelistii iar eu isi prea tuneaza masinile ci ascula numai manele in ele.
  • bazare

  • Mesaje scrise: 2,319
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Nu eram interesat si nici nu sunt interesat ... nu degeaba am intrebat daca esti posesor. Asa suntem noi romanii ... daca avem noi e cel mai bun. Daca are altu e cel mai prost. Nu poti accepta criticile sau parerile altora? Te deranjeaza cei care au mercedes si BMW? Eu pe cat sunt de opelist as da oricand opel-ul pe un mercedes din acelasi an si in aceeasi stare generala. Nu inseamna ca nu sunt fan ci doar ca gandesc.
Ontopic: Da mi se pare oribil "pain-jobul" pe care l-ai scris gresit si mi se par hidoase oglinzile alea sclipicioase.
  • andy_bulett

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1994 X 16 SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2009

  • Mesaj Privat
merci pentru corectare, da oglinzile sunt oribile am vrut sa scriu dar mi-a fost lene. Nu trebuie sa accept parile nimanui, pot si deacord sau nu, cu parerea ta legata de masina in general nu sunt deacord dar sunt deacord in legatura cu oglinzile, daca vrei iti arat eu masina ,, de manelist " cum zici tu. Nu am nimic cu cei ce au bmw sau mercedes sau audi eu vorbeam de manelisti asa ca nu mai extrage dintr-o fraza numai ceea ce iti este convenabil
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Pai pe Astra aia e mai curand blow-job decat pain-job Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR