Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • a1ur3l

  • Mesaje scrise: 110
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Salut si bine v-am regasit.
de cateva zile sunt proaspatul posesor al unui vectra B Smile
am si eu o rugaminte la voi:
imi puteti recomanda un casetofon auto (sa aiba mp3+magazie de cd-uri+bluetooth) care sa il montez pe ea si sa pot folosii in cont comenzile dupa volan?
momentan am tid pe ea, dar in viitor vreau sa ii pun MID sau chiar un CID.
multumesc anticipat pentru un eventual raspuns. si sper ca nu am gresit topicul.
Skip ads

  • d1nutzuu

  • Mesaje scrise: 608
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2007 Z16XEP/Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
orice mp3 care suporta "remote control" ... am vazut un model de sony cu ce iti doresti tu , si kenwood are cateva modele .. comenzile se pot modifica , este cineva care face asa , sau iti poti cumpara un adaptor gata facut (200-250 ron), de afisat pe TID/MID ... Nu cred ca se poate, exista un VDO .. dar n`are bluethoot.Si apropo de magazie , nu cred ca o sa gasesti si nici nu prea cred ca ai neoie
p.s. daca vrei cid ai nevoie de NCDR 1100/1500 ... deci adio bluethoot / mp3 si restu.
  • a1ur3l

  • Mesaje scrise: 110
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Dec 2007

  • Mesaj Privat
ok. am inteles. acum o sa pun in balanta. bluetooth-ul l-as vrea mai mult pentru handsfree-ul de telefon . Smileo sa trag o fuga si pe la dezmembrari sa vad, poate am noroc si gasesc ceva convenabil...
  • a1ur3l

  • Mesaje scrise: 110
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Dec 2007

  • Mesaj Privat
dar este vreo unul dintre casetofoanele originale care are mp3, si hands-free incorporat? sau se poate atasa la unu fara mp3 o magazie de cd-uri care sa stie sa citeasca mp3? daca da ce modele? Rolling Eyes
Skip ads

  • d1nutzuu

  • Mesaje scrise: 608
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2007 Z16XEP/Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
car-kit , pt.telefon , poti sa pui si la un radio ... la casetofon original nu am vazut/auzit magazie cu mp3 ...
ti-am spus sfatul meu , daca vrei computer de bord , pui mid , iei un sony/alpine/jvc ce-ti place , cu usb/bluethoot .. magazia chiar nu`i vad rostu si ai rezolvat , faci si comenzile sa mearga , si playeru are un display destul de generos
  • sentro

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Dec 2007

  • Mesaj Privat
d1nutzuu a scris:car-kit , pt.telefon , poti sa pui si la un radio ... la casetofon original nu am vazut/auzit magazie cu mp3 ...
ti-am spus sfatul meu , daca vrei computer de bord , pui mid , iei un sony/alpine/jvc ce-ti place , cu usb/bluethoot .. magazia chiar nu`i vad rostu si ai rezolvat , faci si comenzile sa mearga , si playeru are un display destul de generos


daca stie careva sa faca chestia asta prin zona clujului sau macar un electronist bun la care sa merg.. ca as vrea sa schimb si eu cd playeru cu unu cu mp3 -usb-bluethoot..si sa raman si cu comenzile pe volan
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR