Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • 16V

  • Mesaje scrise: 151
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Aviz celor care au patit ca si mine!!
am primit acasa pe 23.06 scrisoare de instiintare de la Directia Circulatiei si a Permiselor de Conducere .... din Bucuresti. ziceau ca figurez la ei cu verificarea nefacuta si/sau asigurarea neplatita si daca nu rezolv problema pana in 01.07 imi suspenda masina din circulatie. daca dupa aceasta data ma prind ca circul cu masina si problema nu e rezolvata, amenda intre 3000 si 5000 RON.
mai erau trecute pe instiintare site-ul RAR ca sa verific daca am verificare si un site sa verific asigurarea. cu asigurarea figuram ok dar cu verificarea nu. am sunat la RAR, am o prietena care lucreaza acolo, sa ii spun de necaz. sfatul ei a fost sa stau linistit pt ca au primit o gramada chestia asta si e plin RAR-ul de oameni cu aceeasi problema ca si mine. ii trimite pe toti acasa sa stea linistiti ca nu le face nimeni nimic. faza e ca cei de la bucuresti nu au baza de date reactualizata.
si mai zicea prietena asta a mea ca normal ca doar oamenii de buna credinta care sunt cu masinile la zi vin sa se intereseze, doar nu crezi ca vin aia care circula fara verificare.
asadar, nu va speriati daca primiti in posta asa ceva. e o abureala totala.
iar desteptii de la Directia Circulatiei... in loc sa-si reactualizeze baza de date prefera sa creeze un haos in randul oamenilor de buna credinta.
  • b82bog

  • Mesaje scrise: 400
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Sep 2005

  • Mesaj Privat
No Comment Exclamation Suntem in Romanika Laughing Laughing Oare de ce nu ne mai mira absolut nimic Crying or Very sad
  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Mda...asa este Rolling Eyes; si un amic de-al meu a primit aceeasi instiintare....
Probabil isi mai fac oamenii de lucru, in lipsa de altceva....
Vedeti pe www.rarom.ro
  • vali zak

  • Mesaje scrise: 386
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2005

  • Mesaj Privat
pe site-ul rar se pot introduce datele prin "modificare" (in josul paginii),nici a mea nu figura dar am completat o grila si am rezolvat.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR