Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • Mihaitl

  • Mesaje scrise: 67
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Vectra 2004 Y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Salut !
Sunt nou pe aici si am o mare problema !
Am un opel vectra c an de fabricatie 2004 si de la un timp radio cdr vdo 2005 a luato razna cand imi citeste cd-ul cand nu il citeste cand pot sa il inserez inauntru cand nu merge ! E ciudat rau de tot !
Acum sa va spun ce vreau sa fac eu Smile)
Vreau sa ma ajutati !
vreau sa il inlocuiesc cu un casetofon cu mp3 tot de opel dar care sa citeasca mp3 fara sa pierd afisajul din bord si comenzile de pe volan !
Ajutati-ma va rog e un stres sa nu poti sa te relaxezi pe muzica dorita !
Spunetimi ce as putea face !
  • vutzu

  • Mesaje scrise: 87
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Insignia 2011 2.0dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Sep 2009

  • Mesaj Privat
din cate stiu eu nu se poate inlocui fara sa pierzi comezi si afisaj. rog pe cei care stiu mai bine sa ma corecteze. singurul lucru ce ai putea sa faci e sa ii faci o intrare de auxiliar pentru a cupla orice tip de mp3 sau mp4 si asa nu pirzi nimik.cam asa ceva

salutari
  • hopasuss

  • Mesaje scrise: 92
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2003 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Am si eu o intrebare referitor la cdr vdo 2005 >>>Acesta are Computerul de Bord incorporat in el la fel ca si la ncdr1100?
Daca nu, colegul ar putea instala un model 2din cu touch screen cu toate cele pe el (tv, navi, bluetooth,dvd,+altele)fara sa piarda comenzile de volan si ecranul la fel ca si in video

http://www.youtube.com/watc...p;feature=related

Asta doar daca il tine buzunarul ~2000 de lei
  • Mihaitl

  • Mesaje scrise: 67
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Vectra 2004 Y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2010

  • Mesaj Privat
M-am gandit sincer sa imi iau o nebunie dinaia cu navigator tv si sa titeasca toate draciile dar nu prea sunt banuti Sad
Si ptr auziliar am auziliar dar problema este ca auziliaru merge doar cand ai un cd inauntru si sa il citeasca . Eu bagam un cd cu mp3 si imi arata track 1 si imi mergea dar de la un timp nu pot sa mai bag nici un cd in casetofon si nici sa il scot Smile) da pai sa mai il invarta .
Vroiam sa stiu daca este vre-o solutie sa fac un line in fara sa mai imi trebuiasca sa am un cd Very Happy si daca nu pana la urma strang cureaua si imi cumpar ce a spus hopasuss
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR