Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • alexandru10

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Nov 2010

  • Mesaj Privat
am un vectra c 2003.si as vrea sa stiu daca pot sa inlocuiesc cd.playerul.cdr.2005.cu unul cd.30.cu mp.3.. Question mersi mult.
  • CristianTM

  • Mesaje scrise: 3,721
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mar 2006

  • Mesaj Privat
alexandru10 a scris:am un vectra c 2003.si as vrea sa stiu daca pot sa inlocuiesc cd.playerul.cdr.2005.cu unul cd.30.cu mp.3.. Question mersi mult.

Original NU exista, aftermarket ... pe alese.
O alta varianta ar fi: schimbat ecran cu GID sau CID full CAN-BUS, pus CD30 Mp3 sau CD70 NAVI sau DVD90 navi si RENUNTAT la comenzi pe volan , respectiv Computer De Bord (BC).

CristianTM.
  • fgtct18

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Salut Am si eu un opel vectra c 2.0 din 2004 octombrie,linie audio cdr2005 siemens vdo,intr o zi l am scos sa vad ce este intradevar.Mentionez ca am mers fara el in bord si nu s a pierdut bc ul.intrebarea mea este se poate inlocui cu alt cd adica sa intre in locul astuia de aici

Pe viitor foloseste mai intai, cum ai primit si avertisment, functia de cautare: Citeste Regulamentul! Cauta si vei gasi!
  • CristianTM

  • Mesaje scrise: 3,721
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mar 2006

  • Mesaj Privat
fgtct18 a scris:Salut Am si eu un opel vectra c 2.0 din 2004 octombrie,linie audio cdr2005 siemens vdo,intr o zi l am scos sa vad ce este intradevar.Mentionez ca am mers fara el in bord si nu s a pierdut bc ul.intrebarea mea este se poate inlocui cu alt cd adica sa intre in locul astuia de aici


Nu s-a pierdut BC-ul pentru ca BC nu e dat de CDR2005 ci de display !

CristianTM.
  • fgtct18

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2010

  • Mesaj Privat
CristianTM a scris:
fgtct18 a scris:Salut Am si eu un opel vectra c 2.0 din 2004 octombrie,linie audio cdr2005 siemens vdo,intr o zi l am scos sa vad ce este intradevar.Mentionez ca am mers fara el in bord si nu s a pierdut bc ul.intrebarea mea este se poate inlocui cu alt cd adica sa intre in locul astuia de aici


Nu s-a pierdut BC-ul pentru ca BC nu e dat de CDR2005 ci de display !

CristianTM.
se pare ca am cam calcat pe bec am scris unde nu trebuie oricum ms pentru raspuns Cristi

In prima instanta n-ai postat unde trebuie. acum e postul la locul lui Wink
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR