Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • catalinS8

  • Mesaje scrise: 57
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2010

  • Mesaj Privat
salutare baietii! imi cer scuze daca a mai fost abordat acest subiect pana acum si nu am dat cu ochii de el! am o vectra c din 2005 si cu unitate cd30 mp3 si vreau sa ii schimb difuzoarele si fata si spate si sa ii pun si tweetere pe spate si nu stiu nici masurile, difuzoarelor si nici daca tweetere din comert se potrivesc! se aude... ca la ...nu mai zic ca ma fac de ras!

ps. imi puteti spune ce putere de iesire are unitatea cd30 mp3:-s
  • kaiser

  • Mesaje scrise: 271
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2007

  • Mesaj Privat
eu am schimbat difuzoarele dar am pus si o amplificare, tweeterele s-au potrivit perfect fara alte modificari. eu am montat boxe sistem gorund zero, fata - spate, si un procesor de sunet
  • catalinS8

  • Mesaje scrise: 57
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2010

  • Mesaj Privat
ok sper sa gasesc si eu ceva in comert ca oricum cu ce a venit masina nu sunt deloc multumit, se aude a doaga! cel putin cele din spate... nu mai spun! sper sa gasesc ceva care sa se potriveasca! si ca putere si ca marime pentru locasul din portiere! nici nush cat au diamteru 13 sau 16 cm ..aa si sa nu uit si de tweetere pe portierele din spate! pe tine cat te-a ajuns toata facerea!?
  • Kodatu Sep

  • Mesaje scrise: 123
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2004 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Salut, ai reusit sa schimbi difuzoarele? Pe mine ma intereseaza ce adancime exista intre difuzor si macaraua de la geam. Nu as vrea sa iau niste boxe si sa ma trezesc ca nu pot sa deschid geamul.
  • catalinS8

  • Mesaje scrise: 57
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2010

  • Mesaj Privat
nu le-am gasit inca! am sa vad ce as putea zilele astea sa iau! dar cand le schimb revin cu un anunt! am sa tin si eu cont de aspectul asta, desi nu ma gandisem la el poate raman cu geamurile tzapene ca nu le pot cobori!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR