Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Dan56

  • Mesaje scrise: 775
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2008 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Azi o spu' la radio ca vine piticu' atomic sa inaugureze mult asteptata centura a Johannisburgului. Mai spre seara (adica acum o juma de ora) n-am mai rezistat tentatiei, mi-am luat doamna, am urcat in masina si hai si noi pe centura.
Impresii: autostrada adevarata, asfalt ca-n palma, doua benzi generoase/sens, plus banda de urgenta, marcaje ca-n vest (sunt curios cat vor rezista pe amplasamentul actual, sau altfel spus, sunt curios cand voi vedea panourile dintre benzi prin gardurile din Ocna, Sura Mare-Mica, Slimnic, Mohu, Selimbar, etc., sau cand voi vedea carute cu catadioptri de la marcaje. Nu-mi fac iluzii ca aici nu-i Romania...)
Se circula bine, dar un feedback adevarat in privinta descongestionarii traficului o sa-l am maine dimineata, cand am de strabatut Sibiul de la V la E si la intoarcere, la ore de varf.
Sunt contrariat de un aspect: toate centurile, din cate-am vazut eu, sunt impanzite cu curve. Aici, nimic: nu tu Boc, nu tu alti pd-l-isti, nici macar locali. Oare sa fie singura centura fara oferta XXX? Rolling Eyes Laughing
  • sebi4fc

  • Mesaje scrise: 1,576
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Daca calitatea lucrarilor e ca pe A3 si inclin sa cred ca e asa, atunci o sa reziste mult marcajele, iar despre panouri sper sa ramana acolo mult si bine.
  • Dan56

  • Mesaje scrise: 775
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2008 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Dea Domnul sa ai dreptate Exclamation
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR