Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • KRYSS

  • Mesaje scrise: 114
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Oct 2009

  • Mesaj Privat
L-am dat eu jos pe al meu...de benzinar (cel selectat) de tine..si l-am montat pe asta...din poza! ..Am mai cumparat 6 cleme de la Opel (9 lei buc )si pus scut de Diesel...
  • maxim007

  • Mesaje scrise: 96
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Signum 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2007

  • Mesaj Privat
KRYSS a scris:salutare tuturor...am vrut sa imi pun un scut original pe masina din semnatura..si am achizitionat unul second dar original....de plastic cei drept...si pentru cei interesati scutul s-a potrivit perfect....doar ca din fabrica masina nu avea acele cleme de prindere.(foto)..are doar 3 bucati care prind scutul mic (cel pt cureaua de accesorii)...asa ca am comandat inca 5 bucati...dar si pret pe masura (9 lei /buc)...,azi l-am si montat..totul e ok.,deci ma repet...se potriveste perfect...Acum intrebarea mea este.. la vara va trebui dat jos?imi va influenta racirea motorului ? Crying or Very sad ?


buna,

am si eu o rugaminte celor care au TIS-ul...sau stiu din alte surse...
m-ar interesa codrile surubelor de prindere al scutului identic ca cel prezentat de "KRYSS".
ma intereseaza absolut toate surubele,piulitele, si holsurubele aferente prinderii pe sasiul masinii. (tot ce tine de prinderea scutului pe masina)
daca se poate sa ma ajute cineva cu acele coduri...as fi recunoscator.

multumesc.
  • maxim007

  • Mesaje scrise: 96
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Signum 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Nimeni cu un EPC sau poate are codurile disponibile?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR