Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • valix

  • Mesaje scrise: 214
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2009

  • Mesaj Privat
salutare,

am cautat pe forum ceva legat de acest subiect, insa nu am gasit nimic edificator.

ASADAR, m-am gandit ca ar fi bun un topic in care sa postam intrebari/raspunsuri legate de starea drumurilor acum cand se termina iarna si gropile din drumuri ne dau mari batai de cap.

As incepe eu cu o intrebare: cum este iesirea din bucuresti spre urziceni? ... voluntari-afumati. ultima oara cand am fost era rupta rau toata strada si numai cratere. ma gandesc ca daca nu s-au acoperit, mai bine o iau pe ploiesti in drumul spre buzau, macar ajung cu masina intreaga Smile

multumesc si numai bine !
Vali.
Skip ads

  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
De la afumati pana la buzau este perfect. Pana la afumati...mai le ocolesti, mai dai in ele, te descurci tu.
  • valix

  • Mesaje scrise: 214
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2009

  • Mesaj Privat
pai stiu ca de la afumati la buzau e ok Smile) ... pe mine ma interesa cum e portiunea aia fix la iesirea din bucuresti ... adica voluntari si afumati ... ca erau niste gropi de ramaneai draq cu masina in ele ... si mai ales noaptea cand nu prea le vezi ... e cam riscant Very Happy
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
si de piata presei pana la baneasa tot jale e.deci cam tot aia e.macar de la afumati mergi pe european.
Skip ads

  • valix

  • Mesaje scrise: 214
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2009

  • Mesaj Privat
am mers w/e trecut pe ala de la piata presei libere cand am fost la ski ... dar e LUX comparativ cu ce era in voluntari Laughing
  • valix

  • Mesaje scrise: 214
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2009

  • Mesaj Privat
chiar nu este nimeni pe aici pe forum care a trecut in ultimele zile pe soseaua bucuresti-urziceni sa ne spuna si noua cum e starea drumului la iesirea din bucuresti spre voluntari-afumati si daca mai sunt craterele alea de nu poti merge nici cu 50km/h pe acolo fara sa iti rupi masina ? Smile
  • Meuu

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Am fost eu zilele trecute si drumul parca e lovit de bombe.Ai mare grija la cele acoperite de apa.Nu sti pe care sa o lasi pe pe care sa o iei.Mare grija.
  • gabiopel

  • Mesaje scrise: 5,796
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 Y20 DTH-2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2007

  • Mesaj Privat
[quote="invest20042001"]De la afumati pana la buzau este perfect.-quote


Ocoliti fratilor Buzaul -e plin de gropi ,adevarate cratere
Skip ads

  • rastafarianul

  • Mesaje scrise: 513
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Salutam, am trecut eu ieri spre RAR si drumul e zob, de fapt este foarte mult spus DRUM. De la pod de la Europa pana la podul de la RAR, terci, multe gropi pe toata latimea drumului. A le ocoli e o loterie....nu suntem singuri in trafic. Poti ocoli o groapa dar sa dai in masina de langa. Am mers incet cu geamul deschis si injuraturile de rigoare(blesteme la adresa primarilor-TOTI). Am impresia ca ne intoarcem in timp. Sa ne traiasca conducatorii......sa ne traiasca la doi metri sub pamant.
  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
acum e bun dumul, poti sa o calci dar sa fi atent ca mai baga cate un radar Smile
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Vinti a scris:acum e bun dumul, poti sa o calci dar sa fi atent ca mai baga cate un radar Smile


atentie multe vin de pe contrasens si te ia din mers.
la intrarea in voluntari anul trecut am luat si eu o gropisoara, noaptea........paguba 500-600 lei, cauciuc nou ,bieleta,bracaj.....
tone de blesteme mi-aduc aminte s-au revarsat din gurita mea cea dulce si implicit pacate am facut.
vorba neveste-mii, era asa mare ca te puteai culca in ea .
  • cozmino

  • Mesaje scrise: 992
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Confirm, drumul e bun dar mare atentie , mai ales ca s-a racit vremea.
Vinerea trecuta (24 dec) in jurul orei 18 pe pod la Voluntari a fost un accident in care a fost implicat si un coleg de-al nostru cu o Astra F de Buzau. Nu stiu mai multe detalii.
Skip ads

  • danywhy

  • Mesaje scrise: 494
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Este cumva vorba despre colegul @synapse ? el are o astra F sedan cu numere de Buzau. nu stie nimeni alte detalii ? https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=67377

eu totusi sper sa nu fie el.
  • cozmino

  • Mesaje scrise: 992
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Eu am trecut pe langa, din pacate nu am avut unde sa opresc traficul fiind deja strangulat de accident.

La prima vedere a fost coliziune frontala cu o alta masina de pe contrasens. Oamenii erau intregi si masinile nu prea sifonate.

Nu stiu daca e synapse, n-am retinut nr de inmatriculare complet dar avea sticker pe partea stanga a portbagajului.
  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
@synapse nu a mai postat din data de 23 dec.....poate nu e el dar daca nu e el inseamna ca tot un membru clubopel e ca doar are stiker
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR