Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • Mira

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Sad Azi am avut "norocul" sa ma loveasca in spate unul la semafor. Bara din spate e cam shifonata, senzorii distrusi, lampa de la numar sparta, numarul gaurit, etc. Ce service OPEL imi recomandati pentru servicii de tinichigerie? Lucrez in Bucuresti dar nu sunt de aici iar masina e noua (cumparata de 4 luni de la dealer-ul Opel din Sibiu), n-am avut pana acum de-a face cu nici un service, nu stiu cum sta treaba. Am o mandretze de Corsa 1.4 in care am bagat o groaza de bani si care arata boboc pana azi la ora 11.30, as vrea s-o duc la un service bun... Multumesc!
Skip ads

  • Acvyl

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2007

  • Mesaj Privat
vreau si eu un service unde redreseaza caroserii - cu banc de redresare daca stie cineva si cat poate costa ?
  • SorinXP

  • Mesaje scrise: 595
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Bun, nu stiu daca au si stand de indreptat caroserii, e cel de la Sincai, auto super trafic, vis a vis de liceul sincai pe straduta aia.
  • bonytrombony

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1990
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Dec 2007

  • Mesaj Privat
parerea mea e sa cauti alta masina opel e cea mai prosta la tabla sunt posesoru unui vectra A nici la daciile din 80 nu am vazut atata rugina cat vad la astea si vad si la opeluri din 2000
tabla foarte proasta , cat dai atat tine si cu gropiile astea din romania e jale......
Skip ads

  • marian0379

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jan 2011

  • Mesaj Privat
salut,

caut un service bun si nu foarte scump, am un gts 1,8 si am avut "norocul" sa ma intalnesc cu un caine pe sosea pe la 100km/h, am far, bara si aripa dreapta lovita la prima vedere, la gtt am fost acum vreo 2 ani si mi au facut masina mai varza decat era Sad in bucuresti, am uitat sa specific, multumesc
  • adware_man

  • Mesaje scrise: 1,732
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Oct 2008

  • Mesaj Privat
marian0379 a scris:salut,

caut un service bun si nu foarte scump, am un gts 1,8 si am avut "norocul" sa ma intalnesc cu un caine pe sosea pe la 100km/h, am far, bara si aripa dreapta lovita la prima vedere, la gtt am fost acum vreo 2 ani si mi au facut masina mai varza decat era Sad in bucuresti, am uitat sa specific, multumesc


salut! urat ghinion ai avut si tu... e greu sa mai gasesti un service ca lumea in ziua de azi. adica, or fi ele dotate, or fi si oamenii pregatiti, dar n-au cuvant si isi fac treaba de mantuiala. ti-as recomanda un service, insa e posibil sa te tina prea mult cu masina la ei, si n-as vrea sa-mi bati obrazul apoi Smile spor!
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
ghinion cu animaloaiurile astea.
ultima data cu o javreta ma pupasi si eu,urata experienta.
11 moilioane si 14 ore state la Buzau.radiator broken.de-atuncea cand vad orice necuvantoare pe soseale claxonez de zici ca-s turbat.
nu se poate sa nu gasesti la Kepital un service serios.
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
il cauti pe maiandrei....
Skip ads

  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Nu cred ca face vopsitorie/tinichigerie.
  • adware_man

  • Mesaje scrise: 1,732
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Oct 2008

  • Mesaj Privat
dancuciureanu a scris:Nu cred ca face vopsitorie/tinichigerie.


sigur nu face...
  • Ehknaton

  • Mesaje scrise: 67
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2010

  • Mesaj Privat
deci un service bun care se ocupã de tinichigerie în București? Are cineva vreo recomandare?
  • DorianY

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Roman
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2005

  • Mesaj Privat
Sunt in aceeasi situatie, de a cauta un service - tinichigerie vopsitorie (profesional) in Bucuresti indiferent de zona. Ma intereseaza sa gasesc pe cineva care sa-mi indrepte o capota - Opel Vectra C - aluminiu (originala). Mi-a fost recomandat sa o inlocuiesc, insa cea noua ar fi una din tabla si refuz categoric aceasta varianta, cu atat mai mult cu cat capota mea nu este foarte avariata, deci ar fi necesar sa gasesc un service de tinichigerie / vopsitorie bun.
Skip ads

  • omupuri

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2011

  • Mesaj Privat
salut !

un service de tinichigerie si vopsitorie bun ,parerea mea , am gasit in militari. am vopsit un astra H si sunt multumit de cum a iesit , am vopsit si indreptat 3 piese ( aripile de indreptat, si bara fata sparta si lipita) cu 11 mil. si e ca noua masina , ulterior am andut-0 si nu am avut emotii ca se vede ceva, chiar am dat-o unui samsar ( banuiesc ca se pricepea).
  • mephisto

  • Mesaje scrise: 258
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Signum 2006 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2010

  • Mesaj Privat
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=97650

Pentru cine e interesat de un service tinichigerie si vopsire auto repede, ieftin si de calitate.
  • DAS1989

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1999 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Nov 2013

  • Mesaj Privat
omupuri a scris:salut !

un service de tinichigerie si vopsitorie bun ,parerea mea , am gasit in militari. am vopsit un astra H si sunt multumit de cum a iesit , am vopsit si indreptat 3 piese ( aripile de indreptat, si bara fata sparta si lipita) cu 11 mil. si e ca noua masina , ulterior am andut-0 si nu am avut emotii ca se vede ceva, chiar am dat-o unui samsar ( banuiesc ca se pricepea).


unde mai exact in militari este service-ul?
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR