Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • cuculica

  • Mesaje scrise: 1,239
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2011 z17 dtj
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2009

  • Mesaj Privat
Nu-l mai amarati mai colegi,masina arata bine!Sa o porti sanatos si fara evenimente!Ce mai conteaza cat ai dat pe ea,faptul e consumat,daca merge bine totul e ok!
  • iordantonio

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 1.4 Turbo Ecotec
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Masina e frumoasa si pare bine intretinuta, cred ca are kilometri reali cel putin dupa uzura pedalelor, nu stiu cat o fi de lustruit volanul sub husa... iar pielea de la schimbator exfoliata se poate vopsi usor. Si ce mare mirare ca n-are mai multi km; eu am astra j din vara trecuta si am doar 1500 km. daca peste vreo cinci ani oi avea sub 20000 de km, nimeni n-o sa ma creada.
  • Ionut92

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Alba
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Dec 2010

  • Mesaj Privat
volanul e intact sut husa aia, pedalele arata foarte bine nu sunt roase sau alte chestii de genu...
  • Ionut92

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Alba
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Un admin sa stearga acest mesaj sa trimis de 2 ori anteriorul.
  • sebycretu

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 1998 x12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Eu am astra G caravan exact acelasi motor 1,2,16 valve X12Xe,acelasi an 98 si cumparata de la neamt direct 180800km,si nu e puturos motoru cum spun unii colegi ,am achizitionato de 2,5 ani,in 2010 martie inmatriculta personal costuri in jur de 2500 de euroi cu taxa cu tot,consumul este acceptabil,am sa ma uit si in carte sa nu gresesc ,dar de 2,5 ani nu pot sa spun ca am trecut de 8 in oras chiar si iarna,la autobanda intradevar am scos chiar si 4,8 la 110 constant,nu te-ai pacalit la achizitionarea masini ,numa la pret e cam mare.Dar vorba colegului cuculica sa o porti sanatos si fara evenimente!Ce mai conteaza cat ai dat pe ea,faptul e consumat,daca merge bine totul e ok!Drumuri bune si scuze de comentarii sau daca v-am plictisit,si intradevar masina arata bine!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR