Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • alexx1402

  • Mesaje scrise: 1,753
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2017 B16DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Eu zic sa-ti cumperi unu care stie si mp3. Am vazut ca vinde cineva cu 380lei . Apoi il vinzi si tu pe al tau cu 150-200 si amortizezi jumatate din cheltuiala.
Nu conteaza daca e alta culoare, poti lua fata de la al tau si le inversezi.
Skip ads

  • Andu1.4

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2009

  • Mesaj Privat
alexx1402 a scris:Am incercat la mine si merge, afiseaza numele melodiei si al albumului. E o optiune care trebuie bifata in meniu.
Cu cd-ul introdus, apesi pe butonul de volum, apoi selectezi "EXTRAS",

casuta "Show Title" sa fie bifata.


Salut! Am apasat si eu butonul de volum, dar mie nu imi apare "Extras" ci doar se opreste Sad
  • TyByShor

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2010

  • Mesaj Privat
andu poti face niste poze la meniu ? e posibil sa il ai la fel ca al meu ...si daca nu ma insel , trebuie sa se activeze ceva cu TECH2 , e imposibil sa avem doar o singura functiune pe butonul CD sau sa ne apara EXTRAS .....daca vreau sa dau repeat nu pot,(se poate face asta la logan si nu se poate face la un opel din 2007.....) sunt mai multe chestii care mai mult ca sigur trebuiesc activate...
  • alexx1402

  • Mesaje scrise: 1,753
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2017 B16DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Andu1.4 a scris:
alexx1402 a scris:Am incercat la mine si merge, afiseaza numele melodiei si al albumului. E o optiune care trebuie bifata in meniu.
Cu cd-ul introdus, apesi pe butonul de volum, apoi selectezi "EXTRAS",

casuta "Show Title" sa fie bifata.


Salut! Am apasat si eu butonul de volum, dar mie nu imi apare "Extras" ci doar se opreste Sad

In poze e meniul de la CD70navi. Difera functiile butoanelor, cd70 are buton dedicat pentru volum si power on/off, iat butonul central are functia de "enter" si "browse"
Skip ads

  • TyByShor

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2010

  • Mesaj Privat
trebuia sa spui de la inceput ca este cd70navi.....e si normal sa ai mai multe functii pe un buton , etc, noi avem cd30 simplu....
  • alexx1402

  • Mesaje scrise: 1,753
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2017 B16DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2010

  • Mesaj Privat
alexx1402 a scris:
Oricum nu cred ca are legatura cu afisajul, ci mai degraba cu HU-ul. Chiar m-ai facut curios... eu am CD70 Navi cu mp3, dar nu am incercat niciodata un cd cu track-uri.

Daca citeai cu atentie ai fi vazut ca am spus!
  • TyByShor

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2010

  • Mesaj Privat
aa da asa e Smile)) am crezut ca este alta persoana, scuzele mele, ..
  • TyByShor

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2010

  • Mesaj Privat
am aceasi consola ca cel din video, el are cd30 eu cd30 , acelasi ecran , cum are mai multe functii ? sau poate ma insel si nu vad bine , acolo poate scrie altceva in loc de 30 ....

http://www.youtube.com/watc...p;feature=related
Skip ads

  • VIPER1981

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Oct 2008

  • Mesaj Privat
Nu stiu daca e tocmai ok sa postez aici, dar poate cunoasteti problema...CD30 MP3...receptioneaza radio foarte prost sau deloc...aveti idee care este buba...am fost la un meserias care nu avea chef de munca...i-am zis sa il scoata din locasul lui sa verifice daca este antena bagata...dar mi-a raspuns ca nu asta este cauza si ca la receptie semnal ...CD30 MP3... sta foarte prost...este adevarat....aveti si voi problema asta...exista rezolvare....?
Stima....si multa bafta...astept un raspuns...multumesc.
  • Ionutzcond

  • Mesaje scrise: 191
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2007 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2011

  • Mesaj Privat
eu zic ca depinde de cum este facut cd-ul, eu am cd30mp3 si la unele cd-uri audio imi arata numele melodiilor la altele imi arata doar track 1,2,3.....
  • calin.cosmin

  • Mesaje scrise: 29
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Zafira Tourer 2012 A20DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2011

  • Mesaj Privat
VIPER1981 a scris:Nu stiu daca e tocmai ok sa postez aici, dar poate cunoasteti problema...CD30 MP3...receptioneaza radio foarte prost sau deloc...aveti idee care este buba...am fost la un meserias care nu avea chef de munca...i-am zis sa il scoata din locasul lui sa verifice daca este antena bagata...dar mi-a raspuns ca nu asta este cauza si ca la receptie semnal ...CD30 MP3... sta foarte prost...este adevarat....aveti si voi problema asta...exista rezolvare....?
Stima....si multa bafta...astept un raspuns...multumesc.

La mine functioneaza foarte bine radio, nu cred ca e o problema de "serie". Anuleaza antena si vezi daca are vreun efect, daca nu, poate chiar antena are o problema, nu-si mai face treaba.
  • Liviu_ro

  • Mesaje scrise: 67
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Ca sa iti apara numele melodiei apesi inca o data pe butonul CD.. are mai multe variante.. iti arata albumul, artistul, secundele, depinde de cate ori apesi. Bafta!
Skip ads

  • wass

  • Mesaje scrise: 91
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Vectra 1995 x16szl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2012

  • Mesaj Privat
salut, la mine e tot cd 30 fara mp3, si im citeste si numele melodie, pe track, deci merge, dar nu stiu cei setat in memorie, eu o am asa de la inceput, deci nu umblu la el, merge ok
  • gabryell00

  • Mesaje scrise: 29
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Liviu_ro a scris:Ca sa iti apara numele melodiei apesi inca o data pe butonul CD.. are mai multe variante.. iti arata albumul, artistul, secundele, depinde de cate ori apesi. Bafta!


Si eu am CD30 si merge faza cu apasarea butonului CD.
  • stx

  • Mesaje scrise: 258
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Salut. Am schimbat si eu cd30 (fara mp3) cu alt cd 30 (tot fara mp3 Very Happy )dar ceva mai nou cu 9 butoane si am o problema cu numele melodiei . Pe cel vechi imi mergea imi aparea numele melodiei artistul etc, ei bine pe asta mai nou nu merge . Are cineva idee daca fac o resoftare rezolv ceva ?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR