Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Diesel
  • gyilus

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Kadett 1988
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Oare? Va rog ajutati-ma si pe mine, daca puteti. Am facut schimb la motor recent si cumva mi s-a stricat vitezometrul, nu functioneaza deloc. Motorul a fost schimbat la un Service autorizat, vitezometrul functiona inainte sa fie schimbat motorul. De la service mi s-a raspuns, ca cablul este rupt, dar nu are nici o legatura cu munca lor, ptr. ca ei nu s-au atins de cablu.
As avea doua intrebari:
1. sunt ei vinovati sau nu?
2. unde pot gasi un cablu ca sa pot schimba?

Va multumesc

Ati fost de acord cu regulamentul, atunci cand ati deschis acest topic,considerati ca a fost respectat, acordul ?
Titlu,descriere.....cautare.
edit by Stefan Tolos.

  • gyilus

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Kadett 1988
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Buna ziua, dl. Stefan Tolos!

Ma simt ca un elev la scoala, care nu stie sa se exprime corect si din cauza asta este certat de profesor si primeste nota 4.
Am citit regulamentul si am fost de acord cu ea, dar dupa cum observ n-am inteles ceva bine, din cauza asta va cer scuze, dar sunt cam disperata pentru ca toata chestia cu motorul m-a costat 2.800 roni , adica 2.800.000 lei bani vechi. si cred ca si dvs. sunteti de acord ca toata masina nu merita atata. deci nu-mi sta capul la maruntisuri.

Daca puteti sa ma ajutati cumva, va multumesc anticipat daca nu, va cer scuze ptr. deranj.
  • StefanTolos

  • Mesaje scrise: 4,224
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2018 B12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Raspunsuri:

1.Da
2.La dezmembrari sau magazine de specialitate.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Diesel

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR