Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
@all- Opelfest se vrea a fi o intalnire a posesorilor de masini Opel, care stau pe acest forum si palavragesc toata ziua prin posturi sau mesaje.Toata lumea cred ca a gasit aici un sprijin si cred ca foarte multi ar vrea sa dea ochii cu persoana care i-a zis sa nu faca aia si a avut dreptate.

Asa ca.....cei care vor sa vina ...sa vina .....ne vedem la bere acolo

PS:mai nou .....cred ca Opelfest se va transforma intr-o intalnire o oamenilor de valoare....pentru ca anul trecut a venit si edy700rpm (seat) iar anul asta s-au anuntat sa vina muuuult mai multe marci de masina.
  • OPC2006

  • Mesaje scrise: 162
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 z28net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2006

  • Mesaj Privat
costisitor ? putem discuta mult si bine cat de costisitor este un hoby - depinde cat de mult iti place acel lucru . daca esti dispus cheltui si oricum nu te inteleg prea mult ceilalti .( iti dai seama cati bani cheltuie un fumator ? s-ar intreba un nefumator -sau iti dai seama cat consuma un motor de 3.0 benzina ? s-ar intreba un posesor de ... nici nu stiu ..matiz? )
daca iti face placere cheltui .
cred ca fiecare din noi are dreptul sa aleaga , sa cheltuie sau nu , sa vina sau sa nu vina indiferent de locatie ( un opel fest "scump" -ati vazut undeva sarbatori pe gratis ? sau unul " ieftin" -ajungi dimineata si pleci seara, daca n-ai bani sau nu e de nasul standardului tau cel ridicat) totul se rezuma la vrei sau nu vrei
oricum niciodata nu poti impaca pe toata lumea si in general nemultumiti sunt cei care nu au miscat un deget si ii critica tocmai pe cei care se agita
"placerile si greselile intotdeauna se platesc "
  • botosu

  • Mesaje scrise: 1,287
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Perfect de acord cu OPC-ul cand vine vorba de costuri / hoby.
... si revin la ideea mea fixa... nu cred ca VIRGULA costurile sunt problema reala...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR