Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • D@ny

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Anul acesta ne-am hotarat, eu impreuna cu colegii, sa mergem la mare "de capul nostru", din mai multe considerente:
NU trebuie sa depindem de vreo excursie programata, iesim mai ieftin, nu depindem de profi, etc.
Vom fi in jur de 10-15, iar perioada aleasa este 20 Iulie - 1 August.

Motivul deschiderii acestui topic este ca... am cateva intrebari:
1. Poate sa-mi recomanda cineva o vila in Costinesti? Cineva care a fost acolo, stie ca oamenii sunt de incredere si a fost multumit de servicii.
2. Cum se procedeaza cu avansul? Fiind in plin sezon estival imi dau seama ca nu vor fi prea multe locuri de cazare libere, deci va trebui sa platim un avans ca sa ne rezerve locul. Ce nu-mi dau seama este cum pot DEMONSTRA ca am platit avansul, ca sa evit discutii de genul:
" Ce-i cu voi aici? Nu mi-ati platit niciun avans, nu aveti nicio rezervare ", asta bineinteles dupa ce am achitat avansul.
3. Are vreunul dintre membrii ClubOpel vila de inchiriat in Costinesti?
4. Ce alte sfaturi imi puteti da?
  • dorin-b

  • Mesaje scrise: 1,821
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
stai linistit cu avansul. Te sfatuiesc sa nu faci nici o rezervare "din timp" deoarece gasesti cazare de la intrare in statiune la preturi convenabile mai ales ca sunteti in grup. Anul trecut preturile (pentru grup, minim 7 zile) incepeau de la 60 ron/camera/zi si conditii de ** sau ***.
  • catalinj

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2010

  • Mesaj Privat
nu-ti fa griji in privinta cazarii....oricat de plina ar fi statiunea intr-o anumita perioada, e imposibil sa nu gasiti undeva unde sa stati. Mergi din casa in casa si intrebi.
  • D@ny

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
In cel mai rau caz asa o sa facem. Eu n-as avea nicio problema cu propunerile de mai sus, dar nu eu formez tot grupul.
In plus, nu va fi nimeni cu masina, deci va trebui sa caram bagajele dupa noi in mana si ar fi cam urat sa mergem din casa in casa asa. Vorba aceea, ce-i sigur e sigur...
In continuare astept si alte propuneri, vile unde ati stat si ati fost multumiti de servicii, oameni de incredere, poate chiar si posesori de vile activi pe forum Very Happy
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Nu am fost insa am inteles de la prieteni ca ar fi foarte bine aici. Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR