Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • sylva90

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jun 2009

  • Mesaj Privat
buna ziua!
am gasit un opel astra gtc an 2005 93000km ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele, jante aliaj, controlul tractiunii, inchidere centralizata, alarma, airbag, radio/CD, servo directie, imobilizator, computer bord, antifurt mecanic, xenon, pilot automat, senzori ploaie, ESP, proiectoare ceata, comenzi volan, cadru de protectie, geamuri colorate
MASINA ACHIZITIONATA DE NOUA REPREZENTANTA** CARTE SERVICE LA ZI**KM REALI**XENON**SEMIPIELE**150 CP DIN FABRICA + SOFT FACUT IN REPREZENTANTA**JANTE ALIAJ R18**SPALATOR FARURI**6 TREPTE**G T C**
intelegerea ar fi sa dau un hyundai elantra 2004 60000km proprietar eu cump de mine de noua 1.6 benzina plus GPL.masina a stat in garaj,climatronic,computer bord PLUS 4000 DE EURO DIN PARTEA MEA!
va rog frumos sa-mi spune-ti pararea dumnvoastra ca drepti cunoscutori si tot odata referinte despre aceasta masina!multumesc!
Skip ads

  • cont-sters-34833

  • Mesaje scrise: 156
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2009

  • Mesaj Privat
O sa-ti dau o parere sincera si directa / nu! Pe vremea asta sa dai 4000 euro diferenta,plus ca ai luat masina ta noua,stii ce poate,km banuiesc reali! Probabil te-ai saturat de ea si de asta vrei so dai! Dar eu zic nu! clar nu! e mult 4000 diferenta, 3000 maxim! maxim! Iar aici vorbesc din postura masini nu vorbesc din postura marci,fiabilitate and stuff! Da te cam incalti,cei drept stand si analizand logic nici masina ta nu are un pret superb ca e "elantra" si-atunci probabil....in randul romanilor nu o e la mare cautare..dar...eu zic sa nu te intinzi cu 4000 euro . Vorbim din postura om la om,nu forumisti! la 4000 iti iei masina ma omule...si de mai vinzi elantra eu zic ca-ti iei masina ok!
  • DJINN

  • Mesaje scrise: 399
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Se merita dar cu mai putini bani din partea ta.

si cand zic mai putin ma refer la 3000.
  • sylva90

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Multumesc foarte mult de ajutor si astept parerile voastre incontinuare.O seara buna incontinuare!
Skip ads

  • gabiopel

  • Mesaje scrise: 5,796
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 Y20 DTH-2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Parerea mea este NU ! Atata timp cat mai scoti bani din buzunar nu se merita stiid ca masina ta ai cumparat-o de noua.
Sfatul meu -pastreaza-ti masina
  • DJINN

  • Mesaje scrise: 399
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Corect, cel mai indicat ar fi sa-ti pastrezi masina, dar daca simti nevoia de schimbare, sau vrei probabil putere mai mare se merita schimbul, cu toate ca vei simti lipsa de spatiu in gtc.
  • hmalex87

  • Mesaje scrise: 364
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Meriva 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Astra gtc e o masina superba, dar e mult 4000 de euro diferenta....
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
eu stiu ca elantra are bordul ala de nubira, dar:

1. ai luat-o de noua si stii ce e cu ea. Daca a fost facuta acordeon si oricum vrei sa scapi de ea, go ahead la schimbul asta
2. 2005 nu a fost un an bun pt o Astra H si cauta pe forum pt alte detalii
3. Ma indoiesc de kilometrii GTC-ului, decat daca-s demonstrati cu caiet service si istoric facut numai la dealerii din Romania. Daca a fost adusa de afara, chiar si cu caiet service nu e neaparat verificabila si daca vrei chestia asta ti-o pot dezvolta. Iar asta cu schimbarea softului la dealerOpel miroase a samsareala
4.Ia pune-te tu in locul omului care ar avea banii de GTC cash. Si du-te la ala care acum vreau 8.000 pe masina si ofera-i dupa ce o vezi 7.000 pe loc. Ce zici, o sa vrea? Asa ca parerea mea este sa astepti ca GTC-uri sunt o gramada, sa-ti iei cash-ul pe Hyundai si sa te duci sa-ti cauti masina.O veoi scoate putin mai ieftin decat la un schimb care nu prea te avantajeaya
  • sylva90

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jun 2009

  • Mesaj Privat
multumesc.mult!
vreau sa subliniez pt cei care ma cunosc(putini cred) ca acest postare mia apartinut mie dar este pt varul meu care nu are cont si nu a urmarit forumul(cum urmaresc eu Very Happy)
astept in continuare parerile pt el poate se convinge si el ca nu merita!
  • Negreanu

  • Mesaje scrise: 946
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 2004 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2010

  • Mesaj Privat
macar trebuia sa respecti si tu regulamentul....nu ai postat la sectiunea corecta...si nici titlul discutiei nu este potrivit
  • sylva90

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Negreanu a scris:macar trebuia sa respecti si tu regulamentul....nu ai postat la sectiunea corecta...si nici titlul discutiei nu este potrivit

incerc sa respect tegulamentul ....imi cer scz ca am gresit -de fapt nici nam stiut ca am gresit!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR