Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • dady_vale

  • Mesaje scrise: 896
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2007 Z16xp1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Intreb pt ca am vazut ca multi isi pun diferite sonorizari care mai decare mai sofisticate si la niste preturi ce implica si 20 de mil. La munca la mine nu exista sa nu vina o persoana sa zica ca i sa furat casul, subwooferul, boxele. Cat merita oare sa bagi un subwoofer si sa-ti vezi masina cu geamul spart ca astia nu se mai singhisesc sa mai incerce cu chei!!!
Skip ads

  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
pana acum am scapat Mr. Green
  • pif

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie: Gaesti/Dambovita
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Doar la dacie mi s-a furat cassul in max. 5 min. Atat a durat operatiunea cat sa o desfaca si sa ia cassul si boxele de pe etajera din fata.
  • n3v001

  • Mesaje scrise: 286
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2004

  • Mesaj Privat
eu am scapat.
doar ca
1. in cartier la mine nu bubui nimic, sa nu ma fileze doritorii de sonorizari gratis
2. am geamuri negre si nu se vede inauntru (desi au dupa aia de ce sa ma amendeze capetele de creta)
3. totul e montat cat mai "invizibil", locasuri originale, etc.
Skip ads

  • 16V

  • Mesaje scrise: 151
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2006

  • Mesaj Privat
eu nu am scapat. in anul 2 de faculta, aveam dacie si o tineam parcata in fata caminului. aveam geamuri fumurii. tocmai imi luasem o geaca sport misto cu 100 euro, eram tare mandru de ea. am lasat-o in masina in spate sub parbriz si am plecat cu baietii la o bere. cand m-am intors in camin am uitat sa o iau cu mine. desi, de obicei nu las nimic peste noapte in masina. mai ales la vedere. am ajuns pe la 3 noaptea in camin. normal ca dimineata nu avea cine sa mai mearga la cursuri.
pe la 7 dimineata ma trezeste un coleg de camera care plecase la scoala. imi zice ca am usa din spate la masina intredeschisa. i-am zis ceva de "dulce" si sa nu vina cu prostii de astea, sa ma lase sa dorm.
ulterior am vazut ca avea dreptate omu'. usa intredeschisa, geaca dusa.
m-am dus io la politie. zice unu: "daca o vezi pe cineva si stii sigur ca-i a ta, vino si spune-ne." le-am zis ca daca o vad pe cineva si o recunosc nu mai ramane din ala nici .... de analiza.
  • TheMendacious

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie:
  • Masina: Calibra 1995 C20XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Butuc smuls si oglinda furata Very Happy ... nu au reusit sa intre in masina , pe deasupra mi-au taiat si chederul de la usa dar nu stiu de ce .

  • Tataee

  • Mesaje scrise: 303
  • Locatie: Mangalia
  • Masina: Karl 2016 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Exista un subiect separat deschis.

https://www.clubopel.com/vie...=furat+din+masina

on topic

Sunt foarte norocos si din opel nu mi-au furat nimik inca.
  • cristi_kenzo

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Sep 2006

  • Mesaj Privat
mi-au spart dacia, dar casu era acasa....si in cateva zile mi-au luat-o cu totul, adica furata...deci ....da pot sa zic k mi-au spart masina.
Laughing
chestia tare e k nici casco nu aveam....
  • laca

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2002 y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Aug 2006

  • Mesaj Privat
eu cand aveam dacia acu vreo 12 ani o parcam in fata blocului pentru ca inca nu avem garajul si intr-o dimineata usa de la sofer intredeschisa si imi luasera torpedoul ala care se punea la dacii vechi pentru ca nu avem cass.
  • Pyter

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Moreni
  • Masina: Astra 2003 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Mai ce sa zic nici eu nu am avut parte de surprize din partea hotilor cu toate ca la dacia pe care am avut-o inainte usa se deschidea cu cheia de la apartament dar aveam alarma si inchidere centralizata!
Acum pe Vectra am alarma Viper(asa am cumparat-o)+alarma originala.La mine oricum este orasul mai linistit si stiu situatia infractorilor locali ca doar lucrez la penitenciar. Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR