Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • bogdantomi

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2008

  • Mesaj Privat
buna dragilor va spun ca nu sunt"tipu de la receptie"aaaaaaaaasssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiii vrrrrrrrrrreeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.nu am loc de tomi bogdan sau bogdan tomi. Scuze eu am vrut sa dau un sfat si voi ma angajati aaaaaaaaaaa sau presupuneti sau cine stie ce credeti voi si cum am vb. eu asa vorbeste si el. sincer !este un forum faceti ce stiti mai bine sa va pierdeti timpul si sa ma scuzati............dati sfaturi este bine? Faceti ce doriti si cum doriti eu tot la reprezentanta merg fie aici fie la bucuresti fie in toata tara sunt satul de carpaci de la colt de stada.
Skip ads

  • bogdantomi

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2008

  • Mesaj Privat
bluehearth ........da ai dreptate eu nu am patit asta si nu vreau dar vreu sa te cred imi vine putin greu cu riscul sa ma repet la mine nu a fost asa.


dre .........mutumesc ptr compliment dar parerea ta despre tine nu o afisa si altora eu nu fac programari.



G.i.M.....multumesc ptr angajare "sefu" cand este prima mea zi de munca?este raspunsul pe care il asteptai .......sincer nu ......va las ca nu am mult timp de pierdut.
  • raziel_razvan

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 1993 c14nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Ce mama dracu fel de meserias esti tu bai Bogdane de vb asa. Oi fi si tu veun pui de Einstein. Sau pe tine te deranjeaza cand spun altiii ca aia de la Opel sunt PROSTI, esti cumva unu dintre ei?
  • cristiduda

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2003 gts Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Aug 2008

  • Mesaj Privat
salutare. eu am fost la kamsas si ....un domn (bogdan....coincidenta oare?) m-a expediat la alt service ca la ei e scump..........
am mers la acel service ca la kamsas e dezastru ...dar la acel service si mai mare dezastru...pustani care erau trimisi de la liceu la parctica reparau masini:))))))))
m-am intors la opel kamsas si am vb cu unul din directori...detine un vectra c gts....si mi-a spus ca nu e posibil ca la ei sa fie asa pretturi mari....intr-un cuvant (il citez pe becali ) ,dragilor kamsasisti sunteti niste hahalere
Skip ads

  • squiddie

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2007 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Da si tu numele celui de-al doilea service, sa stim sa il ocolim...
  • Ciprian

  • Mesaje scrise: 55
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Vectra 2003 Y20DHT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Just for fun regarding @bogdantomi
http://opel.expocar.ro/#echipa_2
  • ZIZU MSV

  • Mesaje scrise: 240
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2007 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2009

  • Mesaj Privat
servis ion tiriac constanta, cand auzi numele e ok ,cand intri in servis cu o problema jale
-o mica zgirietura pe aripa spate nu au fost in stare sa puna putin chit si s-o vopseasca,a trebuit sa refuz receptia masini.
Si in cartier la nea nelu o repara ma-i bine.
Fugitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • ZIZU MSV

  • Mesaje scrise: 240
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2007 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2009

  • Mesaj Privat
reuzata de 3 ori nu glumesc,au niste meseriasi de te doare capu.
cost reparatie 1700 ron ,noroc ca a fost pe asigurarea celui care ma lovit.
in concluzie va zic din nou fugitiiiiiiiiiiiiiiiii de tiriac auto constanta.
Skip ads

  • bulky

  • Mesaje scrise: 137
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2000 20tdi
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Sep 2007

  • Mesaj Privat
am avut placerea sa ajung la noul showroom RADACINI de pe varianta langa podul IPMC, tin sa va zic ca de la intrare am fost servit cu cafea , bomboane. si zambete placute. , i-am stresat cu multe intrebari tehnice pe cei din service si mi-au raspuns ba chiar au incercat sa imi traduca in termeni babesti sa inteleg.
  • ZIZU MSV

  • Mesaje scrise: 240
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2007 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2009

  • Mesaj Privat
revin pentru a face din nou reclama.

tiriac auto constanta nr.comanda 55010732
tip masina opel vectra
data 21-11-2009


dupa 3 luni surpriza neplacuta vopseaua s-a unflat. A mai patit cineva asa ceva,ce e de facut?
  • squiddie

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2007 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Aug 2009

  • Mesaj Privat
ZIZU MSV a scris:dupa 3 luni surpriza neplacuta vopseaua s-a unflat. A mai patit cineva asa ceva,ce e de facut?


Din pacate, tin sa te anunt ca daca s-a umflat vopseaua in locul unde ai avut-o zgariata, iar cei de tiriac au chituit... A RUGINIT pe dedesupt...
Du-te peste ei si rupe-le capul (imi cer scuze daca o sa vi se para instigare), pentru ca nu e posibil sa fi lucrat asa de prost. Pun pariu ca daca ti-o chituiai singur, doar urmand instructiunile de pe cutia de chit, nu ti se umfla vopseaua nici in 20 de ani.
  • adydelabv

  • Mesaje scrise: 804
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2011 a17dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Ciprian a scris:Just for fun regarding @bogdantomi
http://opel.expocar.ro/#echipa_2


e pacat daca un angajat al unei reprezentante opel se comporta asa (nu asa atragi clienti)
ideea este ca nu toti sunt la fel , dar din cauza unor "colegi" ca el toti suntem bagati in aceeasi "categorie"

P.S. sunt angajat la Radacini Motors in Brasov
Skip ads

  • LAZAR COSTIN

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2010

  • Mesaj Privat
sunt varza...si te mai si fura...preturi exagerate si meserie ioc...sunt foarte nemultumit de ei...au mai pierdut inca un client in mine...1 data am mers acolo dar alta data nu ma mai vad...mi-as dori sa vada cineva si nemultumirile noastre din firmele astea de 2 lei si sa se ia masuri...
  • LAZAR COSTIN

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2010

  • Mesaj Privat
ma bucur ca lumea de aici spune toate magariile pe care le fac cei de la expocar constanta...sunt niste magari extrem de scumpi si slab pregatiti...
  • twix.fix

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2010

  • Mesaj Privat
el este un buzat fraier care nu stie pe ce lume traieste si nu stie sa faca decat sa jecmaneasca lumea de banii si nici macar nu stie sa poarte o discutie . Un TZARAN !
  • twix.fix

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2010

  • Mesaj Privat
LAZAR COSTIN a scris:sunt varza...si te mai si fura...preturi exagerate si meserie ioc...sunt foarte nemultumit de ei...au mai pierdut inca un client in mine...1 data am mers acolo dar alta data nu ma mai vad...mi-as dori sa vada cineva si nemultumirile noastre din firmele astea de 2 lei si sa se ia masuri...




Zici u ?....si eu sunt un fost angajat al radacini cta ...crede-ma ...expocar este mult mai presue decat ei ...daca vrei sa vezi lipsa de profesionalism si multa prostie poti vedea numai la radacini cta in frunte cu al lor director nicoale care este un taran
  • twix.fix

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2010

  • Mesaj Privat
squiddie a scris:Da si tu numele celui de-al doilea service, sa stim sa il ocolim...








radacini motors cta
  • adydelabv

  • Mesaje scrise: 804
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2011 a17dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Nov 2007

  • Mesaj Privat
twix.fix a scris:
squiddie a scris:Da si tu numele celui de-al doilea service, sa stim sa il ocolim...



radacini motors cta



poate daca tu te-ai certat cu directorul lor poate nu inseamna ca ei sunt slabi

parerea mea
  • Aly007

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Salut,
Marti plec pana la Constanta in dorinta de a achizitiona un Opel Astra Bertone din 2003, 98000 km, 1.8 16V 125HP. Imi puteti recomanda si mie o reprezentanta Opel unde as putea sa pun masina pe tester? Eventual o adresa si un numar de telefon.
PS: Imi cer scuze daca am adus thread-ul la viata inutil :-s.
  • lucio85

  • Mesaje scrise: 4,965
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Astra 2010 a17dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2010

  • Mesaj Privat
@Aly007
uite aici adresa si telefoanele

http://opel.expocar.ro/#contact_2
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR