Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • florinniculescu86

  • Mesaje scrise: 29
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Am un sunet ciudat doar cand trec peste speed bumpere(limitatoare) sau denivelari mari, o bataie infundata,precizez ca am verificat directia la 2 service-uri inclusiv la autoglobus timisoara dealer opel,mi-au spus ca directia nu are nimic,doar flansele care le-am si schimbat dar problema persista,mentionez ca am arcuri sport weitec!plus cand franez o ideea mai brusc cu rotile virate,sau cand plec din panta virat se aude aceeasi bataie asemanatoare cu sunetul bataii de la telescop cred eu!am observat ca dupa schimbarea flanselor la roata dreapta tot misca telescopul cu tot cu flansa noua!Ce ar putea fi? Va multumesc anticipat!
  • Cristy_13

  • Mesaje scrise: 763
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Nu trebuia sa deschizi alt topic, odata ce ai scris aceeasi problema in alta parte. Ai rabdare sa ti se raspunda. Wink
  • florinniculescu86

  • Mesaje scrise: 29
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2011

  • Mesaj Privat
cristy78aca a scris:Nu trebuia sa deschizi alt topic, odata ce ai scris aceeasi problema in alta parte. Ai rabdare sa ti se raspunda. Wink


Imi cer scuze,m-am gandit ca am deranjat pe topicul colegului de forum care poate si el astepta un raspuns si drept urmare am luat aceasta decizie!

Deci,astept in continuare pareri si idei!multumesc!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR