Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • xsi

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Craiova
  • Masina: Astra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Am facut gresala sa nu imi iau masina cu "Beauty pack" (sau nu aveau pachetul asta atunci... nu mai stiu).

Oricum a inceput sa ma dispere tot plasticul negru din interior si asi vrea sa pun ceva elemente cromate:

Manere de deschidere usi: credeti ca gasesc pe la dezmembrari? se schimba usor?

Butoanele de la clima (cel putin cele care se rotesc ): gasesc asa ceva?

Maneta de la frana de mana ceva de genul asta: 60euro
dar nu am gasit nimic asemanator pe internetul romanesc. cum se face comanda la RAID?

Inele pt ceasurile din bord (exista un post pe tema asta)... am facut comanda pe net si... nimic. Sunt oameni seriosi?
http://www.proxenon.ro./inele.php

Vreau sa-mi schimb LED-urile din bord (si pt chestia asta mai exita un post), am trimis e-mail in care ceream detalii dar... nimic. Again: Sunt oameni seriosi?
http://www.zexstar.com/Tuning.php
  • andrei006

  • Mesaje scrise: 897
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mar 2006

  • Mesaj Privat
beauty pack de la astra iti aduce in plus carcasele oglinzilor in culoarea masinii si manere cromate la interior. chiar ai facut o greseala luand masina fara.
  • ovidium

  • Mesaje scrise: 1,016
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Zexstar sunt oameni seriosi, eu unul am facut o comanda la ei pt. o lanterna cu LED-uri super puternice si nu am avut mult de asteptat. Ba mi-au mai dat si ceva mesaje pe e-mail pt. confirmare comanda. Este un tip Victor Floroiu, parca, de raspunde la comenzi. Daca vrei iti dau e-mailul lui.
  • xsi

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Craiova
  • Masina: Astra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Eu am trimis mail la cei care se ocupa si cu montarea (degeaba le cumpar daca nu le montez - si vreau sa faca asta cineva cere se pricepe)... 2 mailuri in total... ce-i drept nu m-am folosit de telefon pt ca mi s-a parut aiurea... eu voiam decat un pret.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR