Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Negreanu

  • Mesaje scrise: 946
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 2004 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Szabados Antonela a scris:Sau la tine se potriveste vorba : " Adio c*r ,ma c*c pe gura !

Laughing Laughing Laughing
Skip ads

  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
O iau in ordine cu raspunsurile ca m-am distrat rau:

@EL Gabry - O fi fair play dar nu dau nici un nume

@Andrei Mireuta - Lasa omul in pace ca nu-i Antoanela sau cum il/o cheama.

@TonyTM - Nu am avut nici un amestec in ban-ul lui mish. Eu nu am venit decat cu precizari la afirmatia lui ca i-am vandut un lucru cu vicii ascunse. Precizarile sunt in arhiva de la mess, unde el cu manuta lui mi-a scris ce a mai schimbat la masina. Acuma sa-mi fie cu iertare dar la piesa ramasa + reducere in valoare totala care a primit-o la masina inseamna 750-800 euro si tu imi zici de 2 flanse un radatior niste freon si o mai zici si pe forum la modul la care a zis-o, am simtit nevoia sa zic ca lucrurile nu stau chiar asa.
iar aia cu kilometrii...pana mea si-a facut-o singur. Cine urmareste forumul stie ca masina aia a mai fost de doua ori la vanzare. Si parerea mea e ca in definitiv, omul trebuia sa primeasca un drept la replica, inainte sa fie banat
cat despre celallat user care ar putea sa-si ia ban permanent, sincer ma gandesc ca mi-as lua eu mai degraba. El e prea important si aduce destui bani la buget Laughing ... Adica eu cantina, el masina

@Antonela cu celalalt nume "nepronuntabil" - Crede-ma e mai smecher ca tine Very Happy Masini multe, stoc mare de piese, benut mult, hala mare... E in ochii vostri acolo. Oricum aia cu curu a fost maxima

Astazi m-a sunat omu, ca pleaca cateva zile in Ungaria(deci v-am zis ca astia is plimbati nu gluma) si ca ne auzim in week-end ca sa stie ce face. Acu' io-l inteleg ca el a picat tare prost din combinatie, dar i-am zis mai prietene daca eu eram la ciordit pe afara sau la capsuni si nu ma mai intorceam niciodata, tu ce faceai? Iar el, mi-a dat un raspuns ca la Mures: te gaseam eu domle si te dadeam in judecata Laughing
  • chelu adrian

  • Mesaje scrise: 974
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2007

  • Mesaj Privat
bertone a scris:Iar el, mi-a dat un raspuns ca la Mures: te gaseam eu domle si te dadeam in judecata Laughing


Ai ceva cu cei din Mures Question Laughing
  • Szabados Antonela

  • Mesaje scrise: 444
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2009

  • Mesaj Privat
bertone , hai te rog , nu mai vorbi de rau Mures-ul , ai luat vreo doua sau trei masini de la Toni .care e din Mures ( de la noi) si nu cred ca nu ai fost multumit ( de tratare si de masina ) Si inca ceva : de unde sti tu cat de smecher sunt eu ? ne cunoastem cumva ? Poti sa-mi spui pe privat numele lui, 99% ca il cunosc Rolling Eyes
Skip ads

  • chelu adrian

  • Mesaje scrise: 974
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Daca tot suntem la discutii despre masini cumparate prin intermediari, e cam greu sa dai vina pe om atata timp cat cumperi o masina fara sa o probezi. Eu nu as cumpara o masina nici de la parintii mei daca nu ii cunosc bine istoria si nu-i fac un test. Nu poti acuza un intermediar ca are vreo vina atata timp cat...tu nu i-ai facut un control amanuntit acelei masini.
PS: Este o discutie generala si nu are treaba cu nimeni de pe aici.
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
da ce inseamna smecher? ca poate prin moldova inseamna altceva.
@bertone, daca te-a rugat.....
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
smecheria este o atitudine Very Happy . De la pantof, pana la felul in care vorbesti...Lucrurile astea tre sa le deprinzi afara nu aici Laughing

Hai pe bune acu' va tin la curent cu procesul meu... Nu am cum sa-l ajut pe om si sa-mi asum eu raspunderi pt masina aia., cand el cumpara de la intermediari....nope
Misto a fost, ca dupa 15.000 de km de la vanzare si un an de zile, intr-o discutie cu samsarul nr. 1 despre inmatricularea masinii care umbla prin Austria, acesta dojenindu-ma (looool) mi-a reprosat ca domle.... i-a cazut lu saracu samsar nr. 2 cutia in Austria....asteptand probabil sa zic eu ceva...ca avea ceva cutia, ca pana mea, ca bah ti-am ascuns sau ca staio ca n-am vrut...Dupa 15.000 km ... Laughing
  • Szabados Antonela

  • Mesaje scrise: 444
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2009

  • Mesaj Privat
bertone , da este Wink Hai sa o lasam asa si sa urmarim ce face omul, cum se descurca cu actele Rolling Eyes
Mersi de PM
  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
ce proces? isi face ala procese de constiinta? Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR