Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A
  • Claudiuionut

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Arges
  • Masina: Tigra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2011

  • Mesaj Privat
knd motorul e rece trave bine knd se incalzeste da basini park ar vrea dar nu poate,greu greu intelegeti plus kteodata knd merg cu ea sub turata dar rar mai imi da in nas,aveti idee ce ar fi?
  • h0rm0n

  • Mesaje scrise: 3,973
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2001 Y26SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Ce incerci sa spui?
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Claudiuionut:
1- esti pe treptele de la biserica, duminica, la sfarsitul liturghiei? daca nu, ce e cu titlul asta?
2- renunta la limbajul de chat. Aici nu e hi5.
3- foloseste semnele de punctuatie, si o exprimare care sa fie inteleasa si de ceilalti. Asta, bineinteles, daca doresti sa primesti ajutor.

Considera-te avertizat. Cand te-ai inscris pe CO, ai pus o bifa, cum ca ai citit si estid e acord cu regulamentul. Ce ti-am spus mai mult sunt doar cateva dintre regulile din acel regulament pe care nu prea ai tu chef sa-l respecti....
  • 787DAN

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Tigra 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mar 2011

  • Mesaj Privat
Claudiuionut ai filtru de aer sport? Daca ai asa ceva e posibil asta sa fie problema. Atunci cand se incalzeste motorul,masina in loc sa traga aer rece de afara,trage tot aerul acela cald de la motor si o face lenesa.
  • bydydyu

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Tigra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2010

  • Mesaj Privat
Claudiuionut a scris:knd motorul e rece trave bine knd se incalzeste da basini park ar vrea dar nu poate,greu greu intelegeti plus kteodata knd merg cu ea sub turata dar rar mai imi da in nas,aveti idee ce ar fi?

la fel pateam si eu pana ieri.nu tragea decat cand era rece si tremura la relanti.am fost la 2 mecanici,am pus-o pe calc si tot ziceau ca e de la supape.am curatat si valva egr si degeaba.m-am dus la alt mecanic si a gasit in furtunul de evacuare sau admisie(nu stiu exact ca nu ma pricep)multa mizerie,era infundat(cica se face de la condens dimineata ).acum merge belea.bafta si sper ca iti e de ajutor
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR