Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • cris89sm

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Satu Mare
  • Masina: Vectra 2003 2.2 gts
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2010

  • Mesaj Privat
am incercat sa mi schimb cd playerul original dintr un gts 2003,si am atins fara sa vreau puls cu minus,a facut un pic de scateie.nu am stiut dc nu mergea cel nou,pana cand l am pus inapoi pe cel vechi si am vazut ca nici ala nu merge.va rog sa mi spuneti dak e vreo siguranta arsa,si care e aceea,si unde o gasesc pt ca din cate am inteles are trei tablouri.si mai am o intrebare,deci la radio vechi aveam trei mufe una pt alimentare una cu boxele si cealalta plina de fire,si putin mai lata nush la ce foloseste,stiu ca dak o luam jos nu mi afisa nici o comanda radio pe ecran.la radio cel nou am intrare doar pt boxe si aia cu alimentare,imi zice cineva dak am nevoie de vreun fir de la a treia mufapt a lega un radio nou?va multumesc
  • d1nutzuu

  • Mesaje scrise: 608
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2007 Z16XEP/Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
siguranta este in masina , nu-i la motor !
mufa 3=display , comenzi!
nu ai nevoie de nici un fir , doar sa inverseti rosu cu galben sa fie pe contact si sa ai memoria legata cu plus continuu.
  • cris89sm

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Satu Mare
  • Masina: Vectra 2003 2.2 gts
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2010

  • Mesaj Privat
la panoul din bord sau protbagaj?si nu stii ce numar e?nu am nici o carte nimic si dak merg cu ea in service ma ard astea
  • d1nutzuu

  • Mesaje scrise: 608
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2007 Z16XEP/Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
la panou din bord este siguranta , numaru` nu il stiu ca eu am astra g , dar am vazut la un amic la vectra c !
  • cris89sm

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Satu Mare
  • Masina: Vectra 2003 2.2 gts
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2010

  • Mesaj Privat
am schimbat siguranta,si merge cel vechi dar cel nou nu reusesc sa l leg.nu gasesc nici cum firele bune,is total alte culori...stiti ceva etape in cazu asta?va multumesc
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR