Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • kapix

  • Mesaje scrise: 680
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2005

  • Mesaj Privat
NT-26-LEX a scris:imi pare rau ca acestea au fost primele mele postari pe acest forum,dar trebuia sa atraga cineva atentia asupra acestui topic.

Si te gasisi tu. Din prima. Felicitari mai baiatule, ne bucuram sa te avem in randurile noastre. Propun sa te puna moderator. Dechidem un chestionar sa vedem cine e pentru?
Skip ads

  • NT-26-LEX

  • Mesaje scrise: 169
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Corsa 2004 z10Xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2006

  • Mesaj Privat
felicit steaua pentru meciul de aseara.
  • botosu

  • Mesaje scrise: 1,287
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mai 2006

  • Mesaj Privat
lasa asta... stim ca Steaua e Campioana, zic sa ramanem la propunerea lui kapix
Laughing
  • NT-26-LEX

  • Mesaje scrise: 169
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Corsa 2004 z10Xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2006

  • Mesaj Privat
cred ca cei de la steaua vor sa joace doar in liga de asta iau cel putin cate un rosu la fiecare meci din campionat. Mr. Green
Skip ads

  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
auziti, cei care sunteti fani Steaua nu vreti sa postati pe www.stelisti.ro si sa ne scutiti? fara suparare...
nu de alta dar discutiile despre fotbal sunt nesfarsite si plictisitoare...
PS: cand am facut poll-ul ala despre taximetristi unii dintre voi mi-ati sarit in cap ca ce-am cu ei "saracii", aici vad ca sariti pe unu care va contrazice...
kapix pun pariu ca e primu' care-mi va da replica... Smile
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
NT-26-LEX a scris:cred ca cei de la steaua vor sa joace doar in liga de asta iau cel putin cate un rosu la fiecare meci din campionat. Mr. Green

NT-26-LEX - fii cuminte si abtine-te de la remarci ca va certati si n-are rost...
  • Marius T.

  • Mesaje scrise: 626
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z 16 XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2005

  • Mesaj Privat
@sirblue - daca discutiile despre fotbal sunt plictisitoare de ce nu ne scutesti tu ? fara suparare...........
  • kapix

  • Mesaje scrise: 680
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2005

  • Mesaj Privat
@sirblue - imi pare sincer rau ca nu am reusit sa fiu primul care iti da replica. La chestionarul cu taximetristii nu le-am luat deloc apararea, tu ai dedus ca cei care nu sunt cu tine sunt impotriva ta. Vezi cum mi-am motivat votul - m-a deranjat felul in care ai pus problema si variantele de raspuns puse aiurea.
Aici e cu totul alta problema - ca tii cu Steaua sau nu, e doar o chestie de optiune, dar initiativa de a face ordine pe forum de la primul post nu poate apartine unui om cu scaun la cap, decat daca scaunul este prea moale Wink . Mai ales ca topicul de "discutii generale", prin insasi definitia lui, permite atingerea oricaror teme, cu sau fara legatura cu Opelul.

PS - ghiciti cui apartine textul urmator:
"Fratilor, sa dea Domnu' sa mai scoatem si noi capu' prin Europa cu lucruri pozitive, aici ma refer la sport, ca prea ne stie lumea de mamaligari handicapati, tigani hoti si cersetori ce au umplut Europa. Eu sunt rapidist dar aseara am urlat la golurile 2 si 3 ca prea au fost frumoase si sa bati pe Dinamo Kiev la ei acasa baga sperietii in toti care vor juca cu noi de-acum incolo. Bravo Steaua, hai Rapid si Dinamo!!!"

cred ca are acelasi autor ca si textul de mai jos:
"auziti, cei care sunteti fani Steaua nu vreti sa postati pe www.stelisti.ro si sa ne scutiti? fara suparare... "
Prin urmare cred ca trebuie sa te scutesti inclusiv tu, fara suparare... Sau vrei ca mesajele de felicitare si de bucurie sa vina exclusiv de la rapidisti si dinamovisti?

Pentru NT-26-LEX - @nigab si @pif tin cu Rapid, respectiv cu Dinamo, incearca sa gasesti sprijin la ei. Very Happy Very Happy Very Happy
Skip ads

  • Corsafuhrer

  • Mesaje scrise: 869
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Lasati-l si voi pe NT26LEX sa se bucure ca a promovat Ceahlau' in prima liga sa poata faca iar blaturi cu Dinamo privind cu invidie spre Steaua, echipa care a castigat campionate nationale mai multe decat Dinamo si Rapid la un loc...Oricum le urez succes si acestora in cupele europene, ca e spre binele national. Cool
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
@kapix
nu cred ca esti tu in masura sa-ti dai seama daca am io sau nu scaun la cap...in al doilea rand e adevarat ca i-am laudat cand era cazu', i-au batut pe Dinamo Kiev la ei acasa, dar atat...asta arata ca sunt fair-play si ca stiu sa apreciez cand e cazu', asta spre deosebire de voi...nu ma judeca tu pe mine ca nu ma cunosti, iar atunci cand vreau sa fac o remarca o fac, nu poti sa ma opresti tu. In al treilea rand nu intru in polemica cu stelisti...bafta.
  • botosu

  • Mesaje scrise: 1,287
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mai 2006

  • Mesaj Privat
sirblue a scris:...nu ma judeca tu pe mine ca nu ma cunosti, iar atunci cand vreau sa fac o remarca o fac, nu poti sa ma opresti tu.
...

sirblue - fii cuminte si abtine-te de la remarci ca va certati si n-are rost...

... ca sa zic asa...
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
ai dreptate shefu...gata, stau cumintel, numai sa nu ma jigneasca...ultimu' post pe topicu' asta. Wink
Skip ads

  • kapix

  • Mesaje scrise: 680
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2005

  • Mesaj Privat
@sirblue, incepi sa bati campii. Mai citeste o data ce am scris si vezi la cine m-am referit. Singurul lucru la care ti-am atras tie atentia era acela ca si tu ai postat aici, deci nu e cazul sa ne spui noua sa mutam discutia pe alt site.
Oricum, stai linistit, nu te judec pe tine, judec cel mult ceea ce spui tu. Iar faptul ca avem opinii sau simpatii diferite (chiar si in mai multe privinte) nu inseamna decat ca avem teme de discutie. Cum spuneai si tu, ai dreptul sa faci orice remarca, la randul meu am dreptul insa sa te contrazic.
In privinta fair-play-ului, chair il apreciez, de aceea i-am si mentionat pe @nigab si @pif (pe tine nu, deoarece te-am citat mai sus).
Eu sunt stelist de mic, dar la un meci international ma bucur la fel de mult cand castiga Dinamo, Rapid sau orice alta echipa romaneasca. Si asta nu pentru ca aduc puncte Romaniei, ci pur si simplu pentru ca asa simt eu.
Pentru mine cel mai trist moment din sezonul trecut al cupei UEFA nu a fost semifinala pierduta, ci sfertul castigat de Steaua.
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
kapix a scris:
Pentru mine cel mai trist moment din sezonul trecut al cupei UEFA nu a fost semifinala pierduta, ci sfertul castigat de Steaua.

de asemenea...
  • botosu

  • Mesaje scrise: 1,287
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Mai 2006

  • Mesaj Privat
@kapix & @sirblue va urez:
LA CAT MAI MULTE MOMENTE TRISTE!!!

Laughing Laughing Laughing
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
  • NT-26-LEX

  • Mesaje scrise: 169
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Corsa 2004 z10Xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2006

  • Mesaj Privat
[quote="kapix"]
Eu sunt stelist de mic, dar la un meci international ma bucur la fel de mult cand castiga Dinamo, Rapid [quote]
ha ha ha la fel de mult sigur
  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Nu vreau sa fiu Twisted Evil insa tare ma tem ca Steaua va fi spulberata de cei de la Lyon. Nu zic ca nu e de batut Lyonul insa la cum joaca in acest moment cred ca sunt de neoprit ( a se revedea prima repriza din meciul cu Real Madrid). Sincer, cred ca un egal ar fi un rezultat de exceptie pentru Steaua.
Hai Rapidu'!
  • NT-26-LEX

  • Mesaje scrise: 169
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Corsa 2004 z10Xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2006

  • Mesaj Privat
yo zic 3-0 pt Lyon,si am fost cumintzel. voi?
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
3-1 pentru Steaua Wink ..ar fi frumos, nu? Razz
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR