Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • crisboc

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2011

  • Mesaj Privat
Salutari tuturor posesorilor de astra , .Stie cineva de unde pot cumpara si eu 2 bare transversale SH. pentru opel astra h 2008 ? noi am gasit dar sunt scumpe .Va rog sa ma sunati 0728431291 multumesc
  • axel79

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Zafira 2010 Z17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Salut! Ai sanse foarte mici sa gasesti bare transversale pe Astra H second hand. Sunt speciale si greu de gasit. La mana a doua nu le gasesti mai jos de 100 de Euro. Eu am cumparat un model de bare Cruz de la o firma din Bucuresti. I-am gasit pe net, am sunat si am dat comanda. M-au costat aproape 400 de lei cu tot cu transport. Nu sunt ca cele originale, fac zgomot la peste 100 km / h dar mi-am facut treaba cu ele excelent. Trebuie sa te gandesti si ce faci cu ele pentru ca suporta o greutate maxima de 70 kg. Daca mai ai ceva nelamuriri te ajut cu placere
  • crisboc

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2011

  • Mesaj Privat
Salut ! spune mi te rog cele originale unde le pot comanda ? si cum stiu ca sunt originale ?Ai dreptate sunt in jur la 100euro cele de la magazine ,150 maxim si nu cred ca sunt originale merci mult daca mai sti ceva astept raspuns salutari
  • axel79

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Zafira 2010 Z17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Sincer, m-am interesat de bare originale o singura data. Am inteles ca sunt in jur de 200 de euro. Am cautat Thule dar si astea tot la pretul asta ajung asa ca am mers pe varianta cu bare Cruz. Le montez doar cand am nevoie de ele ca ma supara vajaitul care il fac. Cauta-l pe Tudor pe forum. El vinde piese OEM la un pret rezonabil. Imi pare rau dar nu pot sa te ajut cu mai mult!
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,452
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
pentru anunturi comerciale avem sectiune dedicata
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR