Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • classalex

  • Mesaje scrise: 93
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Aveti idee cam cat ar costa asigurarea CASCO,pe un an de zile,la un Opel Astra G,an de fabr 2000,cilindree 2000?
Skip ads

  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Eu dau 630 la OMNIASIG. Am avut dauna de 60 de milioane si au platit fara sa clipeasca, intr-o spatamana am avut masina. Am facut-o la gold&platin.
  • al3xz

  • Mesaje scrise: 329
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2006

  • Mesaj Privat
s-a mai vorbit de o gramada de ori ... foloseste functia cautare
  • alex_arhire

  • Mesaje scrise: 989
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Salut! Eu am motor de 1600 cmc si platesc 50 euro/luna ( e luata in leasing de noua). In primul an, imi asigura toata valoarea masinii, dar aceasta scade anual cu cca. 1000 euro, cu toate ca rata ramane constanta. E mare tepuiala si cu Casco asta... Eu vad lucrurile altfel: daca valoarea masinii scade, ceea ce e normal, atunci ar trebui sa scada si rata la asigurare. Dar traim in Romania si tb sa platim niste servicii pt care primim doar chitante.... Sad(
Skip ads

  • musicall

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2006 4 Uºi 1.7 DTL (80 cp)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2006

  • Mesaj Privat
O sa platesc pt. masina pe care o astept 579E/an la ASIROM. Nu vream sa lucrez cu aceasta firma dar... leasingul a impus asa ca ei rezolva daca apare ceva!
  • pufulet

  • Mesaje scrise: 303
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2006

  • Mesaj Privat
alex_arhire a scris:Salut! Eu am motor de 1600 cmc si platesc 50 euro/luna ( e luata in leasing de noua). In primul an, imi asigura toata valoarea masinii, dar aceasta scade anual cu cca. 1000 euro, cu toate ca rata ramane constanta. E mare tepuiala si cu Casco asta... Eu vad lucrurile altfel: daca valoarea masinii scade, ceea ce e normal, atunci ar trebui sa scada si rata la asigurare. Dar traim in Romania si tb sa platim niste servicii pt care primim doar chitante.... Sad(

acelasi lucru l-am semnalat si eu pe altforum - problema cu leasing-ul e ca rata Casco are valoare constanta pe toata perioada leasing-ului, chiar daca valoarea masinii scade in timp.... Evil or Very Mad
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR