Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B
  • robson

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Vectra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Vreau sa cumpar doua boxe sony pe fata si din cate am citit pe forum trebuie sa fie de 165 mm . Nu am vazut nicaieri informatii despre magnetul din spatele boxei Rolling Eyes e posibil sa fie prea mare si sa nu incapa boxa?
Skip ads

  • B79KHR

  • Mesaje scrise: 169
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jul 2008

  • Mesaj Privat
difuzorul iti incape dar daca magnetul este prea mare iti va lovi geamul in el....asta se poate intampla daca nu ii pui inelele care sunt speciale pt difuzoare aftermarket
  • robson

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Vectra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Intentionez sa le cumpar pe astea boxe sony 165 mm .Presupun ca nu e foarte complicat sa pun inelele?
  • Morphyk

  • Mesaje scrise: 167
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Vectra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2009

  • Mesaj Privat
unde vrei sa le pui? fata sau spate Smile

Daca le pui pe fata o sa ai o surpriza... nu sunt aproape deloc diferite fata de alea stoc de pe vectra b.

Eu mi-am pus tot sony xplod... si sa ma bata dumnezeu daca mai fac o prostie ca asta Smile

bafta:D
Skip ads

  • robson

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Vectra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Morphyk a scris:unde vrei sa le pui? fata sau spate Smile

Daca le pui pe fata o sa ai o surpriza... nu sunt aproape deloc diferite fata de alea stoc de pe vectra b.

Eu mi-am pus tot sony xplod... si sa ma bata dumnezeu daca mai fac o prostie ca asta Smile

bafta:D


vreau sa le pun pe fata .....chiar nu se simte diferenta? le schimb din cauza ca difuzorul din stanga scartaie Neutral


imi puteti recomanda alte boxe la pret aproximativ ?
  • Morphyk

  • Mesaje scrise: 167
  • Locatie: Botosani
  • Masina: Vectra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Daca iti sunt bulite schimba... alea care le vrei tu sunt bune, ele incap numai sa ai cum sa le prinzi bine, vezi tu te descurci Very Happy.
Diferenta oricum se simte cat de cat la claritate mna.. in 96 nu se faceau ca in 2010...
  • Marius T.

  • Mesaje scrise: 626
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z 16 XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2005

  • Mesaj Privat
http://www.be-loud.ro/produ.../Sisteme/GTc_662/ - sunt cam la acelasi pret si se aud mai bine.
  • robson

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Vectra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Marius T. a scris:http://www.be-loud.ro/produse/Difuzoare_auto/BLAUPUNKT/Sisteme/GTc_662/ - sunt cam la acelasi pret si se aud mai bine.


Pana la urma am luat versiunea GTx 662 de la blaupunkt, am primit o oferta buna Very Happy nu am reusit sa desfac manerul de deschidere al geamului dar m-am descurcat fara sa rup nimic Very Happy a fost destul de simplu : am scos magnetii boxelor vechi , am taiat un pic din suportul acestora ca sa incapa cele noi si am prins boxele noi .Probabil era mai simplu sa merg la magazin si sa cumpar ceva pentru prindere dar m-am folosit de boxele vechi Twisted Evil
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR