Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Sileticu

  • Mesaje scrise: 371
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 1996 x17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Deoarece am avut cardul bancar pierdut am fost nevoit sa-mi fac altul. Neutilizandu-l deloc, codul pin l-am uitat. Nu mai am nici formularul livrat la eliberarea noului card in care aveam acest cod.
Intrebarea mea este daca exista vreo posibilitate (cel mai bine prin intremediul internetului) de a-mi elibera banca (BT) un nou cod pin.
Deplasarea la banca pentru completarea actelor de reemitere pin imi este destul de incomoda din cauza serviciului si imi trebuie cat mai repede cardul..
Astept detalii de la cunoscatori;multumesc
Skip ads

  • teodor

  • Mesaje scrise: 397
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2007

  • Mesaj Privat
nu are cum sa iti elibereze alt cod , vei avea un alt card cu alt cod (am patit-o eu si nu se poate elibera sau schimba un cod)
scuze de vesti proaste ! bafta !
  • cj79raa

  • Mesaje scrise: 1,027
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2009

  • Mesaj Privat
nu stiu la ce banca aveti card, dar la transilvania am depus o cerere, la banca, si in 3 zile mi-a venit un alt cod pin sigilat. nu a fost nevoie de schimbarea cardului. dupa asta mi-am schimbat pinul la toate cardurile, la bancomat, pinul sa fie acelasi sa nu mai uit. daca-l nimereste careva, macar sa ia de pe toate Confused .
  • Sileticu

  • Mesaje scrise: 371
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 1996 x17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2009

  • Mesaj Privat
cj79raa a scris:nu stiu la ce banca aveti card, dar la transilvania am depus o cerere, la banca, si in 3 zile mi-a venit un alt cod pin sigilat. nu a fost nevoie de schimbarea cardului. dupa asta mi-am schimbat pinul la toate cardurile, la bancomat, pinul sa fie acelasi sa nu mai uit. daca-l nimereste careva, macar sa ia de pe toate Confused .

Cardul il am la transilvania, am trecut pe la o sucursala (din tara) si mi-a zis ca se face reemitere de pin contra cost-5ron si in 3-4 zile am un alt pin, DAR ma gandeam ca poate exista o solutie de rezolvare on line cu banca ...
Skip ads

  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Nu exista.
  • teodor

  • Mesaje scrise: 397
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2007

  • Mesaj Privat
bine de stiut , la alte banci se poate (nu vreau sa fac reclama negativa)
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
teodor, nu e vorba de reclama negativa. Mi se pare o masura de securitate binevenita.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR