Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • PoseaCristian

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1998 x16szr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2009

  • Mesaj Privat
dupa cum spune si titlul discutiei intentionez sa merg pt un weekend in bulgaria la mare cu cortul. in bulgaria am mai fost doar in tranzit, niciodata in concediu. M-ar interesa daca a mai mers cineva cu cortul si daca da unde si cum a fost.
Skip ads

  • gabiopel

  • Mesaje scrise: 5,796
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 Y20 DTH-2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Nu am vazut in statiunile bulgaresti , campinguri. E adevarat ca am fost doar in Balcik si Albena
Dar , la o discutie cu cineva -mi a spus ca a stat cu cortul in vama veche si merhea 70 km in foiecare zi in Bulgaria la plaja.Acum . poate colegii care au dost de mai multe ori te pot ajuta cu mai multe informatii!
  • PoseaCristian

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1998 x16szr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2009

  • Mesaj Privat
am inteles ca sunt niste chempinguri la intrare in bulgaria dar pe net nu gasesc decat informatii destul de vagi. Poate totusi cineva stie mai multe si ma poate ajuta cu o informatie. Pana sambata cand plec poate mai aflu ceva, daca nu o sa va impartasesc experienta la intoarcere. Vreau sa merg cu cortul pt ca nu merg mai mult de doua trei zile restul o sa le petrec in delta unde am mai fost si mi-a placut f f mult
  • PALLL

  • Mesaje scrise: 483
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1995 1,6 16v x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Parca , dupa cate mai retin, era un champing la cativa zeci de km. dupa vama bulgara.
Skip ads

  • ionik_c

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Cristi.bv. a scris:am inteles ca sunt niste chempinguri la intrare in bulgaria dar pe net nu gasesc decat informatii destul de vagi. Poate totusi cineva stie mai multe si ma poate ajuta cu o informatie. Pana sambata cand plec poate mai aflu ceva, daca nu o sa va impartasesc experienta la intoarcere. Vreau sa merg cu cortul pt ca nu merg mai mult de doua trei zile restul o sa le petrec in delta unde am mai fost si mi-a placut f f mult


Ehe, si eu intentionez acelasi lucru, un weekend cu cortul......... Razz si tot caut pe net dar nu prea gasesc mare lucru
tot weekendul asta vreau si eu sa plec cu niste amici Smile
Distractie placuta...!
  • PoseaCristian

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1998 x16szr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2009

  • Mesaj Privat
merci, am mai facut sapaturi si am gasit un camping la cativa km de vama in localitatea Durankulak si inca doua undeva mai jos va atasez si un site cu o harta, sper sa nu se considere reclama, http://durankulak.net/siter...ankulak-maps.html
La intoarcere o sa va spun cum a fost.
  • danywhy

  • Mesaje scrise: 494
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Anul asta am fost de doua ori la bulgari cu cortul , m-am asezat pe plaja fara niciun stres. In Byala nu era nimeni...trei zile cat am stat acolo n-am vazut niciun om Smile)
  • ionik_c

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Cristi.bv. a scris:merci, am mai facut sapaturi si am gasit un camping la cativa km de vama in localitatea Durankulak si inca doua undeva mai jos va atasez si un site cu o harta, sper sa nu se considere reclama, http://durankulak.net/siter...ankulak-maps.html
La intoarcere o sa va spun cum a fost.

ah ok
ms ptr poza si eventualul ajutor, dar eu as vrea undeva mai jos sa cobor, nu in durankulak, am fost la plaja acum 2 ani in shabla, este aproape de durankulak dar nu ma incanta in mod deosebit, am inteles k in nessebar cica ai ce vedea, cred k pe acolo o sa ajung.... si mai fi de vazut cica capul kaliakra sa vedem ce iese Wink
sal drum bun....... si fara probleme la Opel Razz
  • PoseaCristian

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1998 x16szr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2009

  • Mesaj Privat
salutare la toti, m-am intors din bulgaria fara probleme. Am fost la durankulak si shabla, dar mai frumos a fost la durankulak, cazarea in camping costa 14leva si ai toate utilitatile. Vremea a fost super apa calda si curata si am si pescuit un pic.
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Cristi, pune mai multe poze cu campingurile.
Multumesc.
  • PoseaCristian

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1998 x16szr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2009

  • Mesaj Privat
ok
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR