Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • ciprian_mbe

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Salutare,

Se poate pune un cablu ceva astfel incat sa-mi pot lega iphone-ul/ipad-ul la masina sa ascult muzica de la el?

Mi-ar placea ceva si mai mult. Sa pun ipad-ul in locul zonei unde este cd-player-ul si etc. Momentan masina mea e in service (tinichigerie and stuff) si is curios daca incape in spatiul ala. Daca incape, stie cineva unde as putea sa merg sa-mi faca o manopera frumoasa acolo? (sa pot sa scot ipad-ul cand ies din masina si sa-l leg si la boxele din masina).

Am vazut pe youtube ca un tip facuse intr-un toyota (dar cred ca era masina mai mare). Sunt curios daca s-a gandit cineva la asta / se poate?
  • cornel18

  • Mesaje scrise: 541
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2010 A14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Nov 2010

  • Mesaj Privat
De trimis semnal audio se poate. Insa sa montezi un I-pad putin probabil. Trebuie sa renunti si la butoanele de clima si sa tai un pic din bord sa ai loc.

Un i-Phone in schimb se poate monta usor. Renunti la display-ul dintre rama de grile de aer.
  • Blebeanu Lorin

  • Mesaje scrise: 1,077
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Salut ciprian_mbe! Parerea mea e sa cumperi un CD 70 Navi cu Aux- In audio de la colegul nostru Cristian TM. Nu modifici cu nimic bordul si- ti montezi mufa oriunde vrei. ( Cel mai bine pe langa frana de mana, acolo unde o monteaza chiar si fabricantul... ) Dupa aceea o programare pe masina si e gata treaba.
Mai e inca ceva... Daca tu ai deja pe masina CD 70 sau DVD 90 nu mai schimbi HU- ul, ci il trimiti lui Cristian TM si- ti monteaza pe el intrarea auxiliara si cablul mufei de intrare.
Numai bine!
  • Blebeanu Lorin

  • Mesaje scrise: 1,077
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Acum am observat ca masina e din 2002 deci nu ai ( Full Can- Bus) CD 30, 40... sau DVD 90. La o unitate Half Can- Bus intrare audio auxiliara monteaza daca nu ma- nsel colegul nostru m.nyck . ( Am vazut un topic in care oferea aceasta lucrare la un NCDR. )
Numai bine!
  • armatas

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2011

  • Mesaj Privat
Eu am cablu de Iphone montat pe un vectra c dar am dvd pioneer care are slot special pt cablu de Iphone/Ipod ... solutie la indemana prin Aux cu un Cablu jack
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR