Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • zafirache

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Galati
  • Masina: Zafira 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Acum cateva minute am aflat despre necazul unui coleg de al nostru - Aflorii Nicusor din Neamt. Casa in care locuieste cu familia si parintii lui i-a luat foc, in aceasta dupa amiaza, de la un banal scurt circuit. A ars complet si nu au mai ramas decat zidurile . Disperarea i se deslusea in glas.
Va propun dragi colegi, sa il ajutam cu ce vom putea fiecare . Dupa ce se va mai linisti il voi suna si am sa-l rog sa deschida un cont in care sa-i viram ce suma de bani vom dori si vom putea fiecare. Va rog sa va exprimati opiniile si ideile despre cum am putea sa-l ajutam. Va multumesc


Update:
Am vorbit in aceasta dimineata cu Nicusor , si l-am rugat sa-mi dea nr. contului . Acesta este :
RO84BRDE280SV09360002800          Aflorii Nicusor                 deschis la BRD


Update 2:
aflorii nicusor a scris:Va multumesc din suflet pentru sprijinul moral si material, tuturor oamenilor cu suflet din comunitate si nu numai. Am reusit sa iau legatura cu colegul Zafirache (dl. Nelu Lungu), un adevarat om, coleg de comunitate si nu in ultimul rand de prieten si sa-i dau vestea destul de urata prin care trec impreuna cu familia in momentul de fata. Va multumesc inca odata pentru urarile de incurajare pe care mi le trimite-ti. Multumesc Bunului Dumnezeu ca nu am avut victime omenesti in randul familiei si ca am reusit sa ma aflu in continuare in randul acestei comunitati prin faptul ca au am avut probleme nici cu NICO ( zafira din dotare) plus celelalte trei masini din dotare. Sper sa ne revedem cu totii, cu cei care m-am cunoscut la ultimile festuri. Va multumesc inca odata din tot sufletul pentru eforturile pe care le faceti. Respect pentru CLUB OPEL.



PS: cu prima ocazie dupa ce termin de amenajat gospodaria, va invit pe toti sa facem un ,,fest CEAHLAU" la mine acasa Cool


Update 3:
Reportajul de pe realitatea tv:
http://www.realitatea.net/u...video_837355.html
Skip ads

  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Imi pare rau de cele intamplate.
Asteptam vesti despre colegul nostru si celor dragi lui.
Daca isi deschide un cont eu ajut cu bani asa cum am facut-o intotdeauna.
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
regretabil ,
sunt aici si ajutorul meu va pleca ultrarapid intr-un cont deschis.
  • gabiopel

  • Mesaje scrise: 5,796
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 Y20 DTH-2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Fereasca Dumnezeu de un asemenea necaz.Nici nu se pune problema sa nu ajutam.Cum suntem uniti la bine , asa trebuie sa ne unim mobilizam si la necaz.Asteptam un cont unde sa ajutam fiecare cum putem .


Ultima modificare facuta de gabiopel la Sam 21 Mai, 2011 9:53 pm
Skip ads

  • ionutxxl

  • Mesaje scrise: 1,255
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Cu regrete pt ce s-a intamplat voi ajuta si eu. e un coleg de a-l nostru ,un coleg care s-a remarcat pe forum prin ajutorul dat la Opel Fest Durau 2010 si oricum o mana de ajutor ,unui om la necaz se va intoarce inzecit. Asa ca haide-ti sa -l ajutam!
  • JustCrazy

  • Mesaje scrise: 189
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2002 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Asteptam sa vina contu
  • costy_cernat2008

  • Mesaje scrise: 259
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 1998 X16SZR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2008

  • Mesaj Privat
pacat....mare pacat,sa se intample unui coleg de-al nostru. sunt si eu alaturi de el. asteptam contul.
  • gogo_y17dt

  • Mesaje scrise: 492
  • Locatie: Falticeni sau Iasi
  • Masina: Vectra 2004 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Doamne fereste. Asteptam contul.
Skip ads

  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Imi pare foarte rau sa aflu de necazul lui Nicusor. Astept sa publicati un numar de cont.
  • bz27tvr

  • Mesaje scrise: 389
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2005

  • Mesaj Privat
oricat de putin oricat de mult trebuie sa fim aproape , banuiesc din ce am vazut mai devreme pe forum ca gabi va fi "colectorul de la buzau" sper sa fie sanatate apropiatilor lui numai bine si sanatate de la buzau
  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Fereasca Dumnezeu!Ionel conteaza si pe ajutorul meu.Vorbeste cu nicu sa-ti dea nr de cont
  • zafirache

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Galati
  • Masina: Zafira 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Am vorbit in aceasta dimineata cu Nicusor , si l-am rugat sa-mi dea nr. contului . Acesta este :

RO84BRDE280SV09360002800 Aflorii Nicusor deschis la BRD

Daca e nevoie zilelele urmatoare va deschide si un cont in euro.
Pana va ajunge si el la un calculator va transmite tuturor multumiri .
El si familia lui sunt sanatosi si ii multumeste bunului Dumnezeu ca nu a fost mai rau.
Skip ads

  • aflorii nicusor

  • Mesaje scrise: 718
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Tigra 2006 Z1.3 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Va multumesc din suflet pentru sprijinul moral si material, tuturor oamenilor cu suflet din comunitate si nu numai. Am reusit sa iau legatura cu colegul Zafirache (dl. Nelu Lungu), un adevarat om, coleg de comunitate si nu in ultimul rand de prieten si sa-i dau vestea destul de urata prin care trec impreuna cu familia in momentul de fata. Va multumesc inca odata pentru urarile de incurajare pe care mi le trimite-ti. Multumesc Bunului Dumnezeu ca nu am avut victime omenesti in randul familiei si ca am reusit sa ma aflu in continuare in randul acestei comunitati prin faptul ca au am avut probleme nici cu NICO ( zafira din dotare) plus celelalte trei masini din dotare. Sper sa ne revedem cu totii, cu cei care m-am cunoscut la ultimile festuri. Va multumesc inca odata din tot sufletul pentru eforturile pe care le faceti. Respect pentru CLUB OPEL.



PS: cu prima ocazie dupa ce termin de amenajat gospodaria, va invit pe toti sa facem un ,,fest CEAHLAU" la mine acasa Cool
  • pirvu_daniel

  • Mesaje scrise: 4,581
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Cand am privit si reportajul de pe Realitatea realizezi si mai bine prin ce a trecut colegul nostru.Click aici. Multa sanatate si putere de munca.
Azi voi face transferul prin Internet Bankink(maine va fi procesat). Inca o data imi pare rau pentru cele intamplate.
  • gabiopel

  • Mesaje scrise: 5,796
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 Y20 DTH-2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Deja la Buzau s-a inceput campania de colectare pt Nicusor.Si la buzau sunt oameni cu suflet mare si pe aceasta cale doresc sa le multumesc la felul cum au raspuns.Campania la buzau va dura pina la urmatoarea intalnire(05.06.2011) dupa care voi depune banii in contul afisat de Nicusor, deoarece mai sunt colegi care au lipsit de la aceasta intalnire si sunt sigur ca ni se vor alatura noua.
  • aflorii nicusor

  • Mesaje scrise: 718
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Tigra 2006 Z1.3 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Va multumesc inca odata tuturor celor cu suflet mare!
  • Ludovic

  • Mesaje scrise: 196
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 1997 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Nu am cuvinte nicusor!Bine ca sunteti teferi si sanatosi cu totii!Imi pare foarte rau de ce sa intimplat!
  • aflorii nicusor

  • Mesaje scrise: 718
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Tigra 2006 Z1.3 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Scuze ca am scris mai sus despre ,,parcul auto din dotare" .Mentionez ca sunt o Zafira B, Astra F a lui taica-meu , Matizul sora-mii si o dacie ce trebuie data la REMAT. Nu am vrut sa se inteleaga ca as fi super bogat si am curtea plina de masini de lux. In cazul asta as fi optat pentru CASCO si faceam o magarie. Dar asta e. Tin sa precizez ca nu am intentia sa cer mila sau sa umblu cu hotii. Multumesc pentru intelegere. Multumesc d-lui Lungu (Zafirache) pentru atentionare. Era de dimineata si deabea reusisem sa ma dezmeticesc dupa o noapte destul de alba. Respect pentru toata lumea.
  • OPTIMUS

  • Mesaje scrise: 922
  • Locatie: Covasna
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Ne pare rau sa auzim ce ati patit,bine ca sunteti teferi.
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,095
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Fii tare Nicusor! Sunt alaturi de tine impreuna cu familia!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR