Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • GTS-MAN

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 2.2 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2009

  • Mesaj Privat
In sfarsit ,dovada ca Jeremy Clarkson (un anti - Opel/Vauxhall arhicunoscut) a spus ceva ce poate nici fani foarte infocati ai Opel nu ar spune Razz :




Ultima modificare facuta de GTS-MAN la Lun 22 Aug, 2011 2:14 pm
Skip ads

  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
man, tu bag seama ca te-ai apucat sa dezgropi topice moarte si discutii invechite. filmuletul a fost pus pe youtube in 2008, si mai e o discutie in care nu a postat nimeni de mai bine de un an... si ai venit tu.. Smile
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Ca sa nu mai vorbim de titlul topicului care este deplasat si mai ales de cei de la Top Gear care sunt subiectivi.
  • vanillashoes

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2011

  • Mesaj Privat
[quote="gobelu"]Ca sa nu mai vorbim de titlul topicului care este deplasat si mai ales de cei de la Top Gear care sunt subiectivi.[/quote
Offtopic

Asa mi s-a parut si mie oricum merge sa te uiti la top gear pentru incepatori(ca mine) afli destule lucruri interesante despre masini.Probabil ca peste tot e ca in Romania:" isi iau partea daca "umfla" un pic o anumita marca in detrimentul alteia...."
Skip ads

  • vanillashoes

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2011

  • Mesaj Privat
Si nush dc dar nu pot accesa link'ul cu filmuletul nici de pe pe laptop(wirless) si nici de pe desktop din home care'i cablat.Moderatorii ati facut ceva magii?
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Am editat primul post astfel incat sa apara playerul de pe youtube.

Data viitoare, fa click pe linkul "Fullscreen" pentru a inchide partea de sus a paginii (asta te va scoate de pe clubopel). Youtube nu suporta iframe.
  • vanillashoes

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2011

  • Mesaj Privat
Roger that! thanks!
  • vanillashoes

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2011

  • Mesaj Privat
GTS-MAN nu prea am inteles ce vrei sa spui...am vazut filmuletul si ma gandesc la ce model te referi si chiar ai inteles ce vorbeau aia acolo? sau doar ai vrut sa demonstrezi ca ai fost la cules de capsuni si nu stiai daca ai fost in anglia sau spania?
Skip ads

  • GTS-MAN

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 2.2 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2009

  • Mesaj Privat
@jE - sorry dar chiar nu stiam ca mai exista o discutie deja despre asta. Smile

vanillashoes a scris:GTS-MAN nu prea am inteles ce vrei sa spui...am vazut filmuletul si ma gandesc la ce model te referi si chiar ai inteles ce vorbeau aia acolo? sau doar ai vrut sa demonstrezi ca ai fost la cules de capsuni si nu stiai daca ai fost in anglia sau spania?



Mda...e vorba despre Jeremy care are si un filmulet in care arata ca ar merge pana pe luna ca sa nu conduca un Vauxhall , plus ca face praf orice model de Vauxhall/Opel pe nedrept ,dar acum dintre toti 3 prezentatorii tocmai el s-a gasit sa spuna si ceva bun despre Opel in mod bizar.

Care e faza cu capsunile Question
  • vanillashoes

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2011

  • Mesaj Privat
Probabil ai destui ani ca sa-ti dai seama cum se face televiziunea...Probabil ai vazut si la noi cum se face praf "cineva" prin intermediul televiziunii deci clar nu au credibilitate conteaza ce iti place tie(merge bine cu ce iti permiti in Romania)
Eu nu imi permit mai mult de Opel, nu sunt frustrat,realizez si atat.
  • cimpianadryan

  • Mesaje scrise: 84
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2001 z20let
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
GTS-MAN a scris:@jE - sorry dar chiar nu stiam ca mai exista o discutie deja despre asta. Smile

vanillashoes a scris:GTS-MAN nu prea am inteles ce vrei sa spui...am vazut filmuletul si ma gandesc la ce model te referi si chiar ai inteles ce vorbeau aia acolo? sau doar ai vrut sa demonstrezi ca ai fost la cules de capsuni si nu stiai daca ai fost in anglia sau spania?



Mda...e vorba despre Jeremy care are si un filmulet in care arata ca ar merge pana pe luna ca sa nu conduca un Vauxhall , plus ca face praf orice model de Vauxhall/Opel pe nedrept ,dar acum dintre toti 3 prezentatorii tocmai el s-a gasit sa spuna si ceva bun despre Opel in mod bizar.

Care e faza cu capsunile Question


normal ca de la mercedes sl55amg , ford gt , lamborghini gallardo spider nu i-ar place sa conduca un opel dar sa nu uitam ca in 2003 a desemnat masina anului opelul speedster turbo si in acest clip se referea la aspect nu la condus Smile
  • SayCheese

  • Mesaje scrise: 262
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jan 2011

  • Mesaj Privat
am vazut in trafic odata pe unu cu un fiat parca nu mai stiu ce model, dar avea pe spate un abtibild pe care scria exact asa: Nu ma claxona, nu cred ca vrei sa stii ce a spus Clarkson despre masina ta! Laughing
Skip ads

  • GTS-MAN

  • Mesaje scrise: 305
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 2.2 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2009

  • Mesaj Privat
cimpianadryan a scris:
GTS-MAN a scris:@jE - sorry dar chiar nu stiam ca mai exista o discutie deja despre asta. Smile

vanillashoes a scris:GTS-MAN nu prea am inteles ce vrei sa spui...am vazut filmuletul si ma gandesc la ce model te referi si chiar ai inteles ce vorbeau aia acolo? sau doar ai vrut sa demonstrezi ca ai fost la cules de capsuni si nu stiai daca ai fost in anglia sau spania?



Mda...e vorba despre Jeremy care are si un filmulet in care arata ca ar merge pana pe luna ca sa nu conduca un Vauxhall , plus ca face praf orice model de Vauxhall/Opel pe nedrept ,dar acum dintre toti 3 prezentatorii tocmai el s-a gasit sa spuna si ceva bun despre Opel in mod bizar.

Care e faza cu capsunile Question


normal ca de la mercedes sl55amg , ford gt , lamborghini gallardo spider nu i-ar place sa conduca un opel dar sa nu uitam ca in 2003 a desemnat masina anului opelul speedster turbo si in acest clip se referea la aspect nu la condus Smile



Asa este , am vazut acel filmulet dupa ce am postat deja acest subiect, dar pe mine m-a dezamagit atitudinea lui fata de vectra opc ,deoarece am mers cu un vectra opc si chiar nu e ca in filmuletul acela,adica nu e nici m 3 pe viraje dar nici nu virezi 2 ture jumate si se duce tot drept masina. Dar speedster chiar merita apreciata pentru ce putea la vremea ei si inca ce poate !

@ SayCheese - Chiar tare ideea ,nu am vazut pana acum ceva de genul asta .
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR