Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • Pietonul

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 1.7
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Apr 2012

  • Mesaj Privat
tot un ccrt 700 am si eu pe o astra din 2001 , am luat in calcul posibilitatea de a monta un cd-player dar din discutiile voastre ma las pagubas , totusi consider ca un modulator fm cu mufa jak , usb si suport pentru msd este ok pentru necesitatile mele muzicale si scap si de multele cd-uri
Skip ads

  • kallyo

  • Mesaje scrise: 1,390
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Se pot pune 2 playere in masina unu pentru a servii telefonului si altu pentru muzica....restu va las pe voi sa descifrati...
  • brucelly

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2002 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2012

  • Mesaj Privat
Cumpar magazie de cd Philips compatibila cu ccrt 700 magazia este model cdc 3 cu 4 cd .Astept raspuns .Am mai luat una si imi cere cod.
  • mariano

  • Mesaje scrise: 972
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Si crezi ca daca mai cumperi inca una nu iti va cere cod?
Du-te frumusel cu magazia la primul sediu Opel din orasul tau sau la reprezentanta si contra sumei de 100 lei iti vor da codul pentru magazia pe care o ai. Iti iau seria obaga in sistem si iti dau seria.
Am facut asta pentru un CCR 700 la care se pierduse codul. Am asteptat 1/2 ora si am rezolvat-o frumos si elegant.
Skip ads

  • danielX

  • Mesaje scrise: 104
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2014

  • Mesaj Privat
Buna ziua lume,

Dupa vreo 6 ani de cand am Zafira, zilele trecute am descoperit ca am o magazie de CD-uri Philips pentru 4 discuri sub scaunul din dreapta. Radiocasetofonul este CCRT 700 si am pastrat codul de deblocare, insa cum nu stiam de magazie, n-am dat importanta si nu-l mai gasesc.

Ma poate ajuta cineva sa deblochez / decodez magazia de CD-uri?

Multumesc.


Ultima modificare facuta de danielX la Lun 11 Apr, 2016 7:26 pm
  • danielX

  • Mesaje scrise: 104
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2014

  • Mesaj Privat
Buna ziua lume,

Dupa vreo 6 ani de cand am Zafira, zilele trecute am descoperit ca am o magazie de CD-uri Philips pentru 4 discuri sub scaunul din dreapta. Radiocasetofonul este CCRT 700 si am pastrat codul de deblocare, insa cum nu stiam de magazie, n-am dat importanta si nu-l mai gasesc.

Ma poate ajuta cineva sa deblochez / decodez magazia de CD-uri?

Multumesc.
  • danielX

  • Mesaje scrise: 104
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2014

  • Mesaj Privat
Buna ziua lume,

Dupa vreo 6 ani de cand am Zafira, zilele trecute am descoperit ca am o magazie de CD-uri Philips pentru 4 discuri sub scaunul din dreapta. Radiocasetofonul este CCRT 700 si am pastrat codul de deblocare, insa cum nu stiam de magazie, n-am dat importanta si nu-l mai gasesc.

Ma poate ajuta cineva sa deblochez / decodez magazia de CD-uri?

Multumesc.
  • mariano

  • Mesaje scrise: 972
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Pai daca nu ai știut nu-i o scuzã.....dacã vrei codul tau original al magaziei, te duci frumușel la orice reprezentanta Opel cu VIN -ul mașinii, costa 150 lei ca ei sã intre în sistem si sa îți furnizeze codul magaziei. Asta dacã aceasta magazie a fost împerecheatã cu casetofonul si montata de fabrica. Dacã a fost montata sau adaptatã ulterior este mai greu. Dar se poate dupã seria aparatului.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR