Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
http://www.gandul.info/arti...ferii_pe_dn1.html

Pentru colegul cu OPC-ul (nu numai) ca aseara zicea ca asta e traseul lui. Smile
Skip ads

  • jonny
  • **
  • 486 mesaje
  • din 24 Apr 2005
  • Astra 2001 Z16SE
  • Cluj-Napoca, Romania
  • jonny

  • Mesaje scrise: 486
  • Locatie: Cluj-Napoca, Romania
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2005

  • Mesaj Privat
vestul salbatic, pacat de tara asta...
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Doamne-fereste, ajungem ca la turci sau bulgari cand erau atacate acum cativa ani autocarele cu turisti...astia merita batuti rau de tot, ne strangem 20-30 de masini si ii atacam noi pe ei cu pietre...bai frate, rad si curcile de noi la cat de rau am ajuns...
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,457
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
am ajuns acolo unde meritam. suntem o natie de fraieri, distractia maxima e sa ne bucuram de raul altuia. adica imi zici tu mie ca te ataca tiganii, pe DN1 (unde e trafic la orice ora din zi sau din noapte) si nu trece nici o masina pe acolo? trec tata, dar.. de ce sa opreasca? mai bine isi dau coate si rad...
si cei jefuiti, au depus reclamatie la politie? scrisa? ca politia e obligata sa le raspunda in termen de... . au mers sa ii ia pe politisti de mana, sa mearga cu ei in curtea tiganilor, sa isi gaseasca bunurile acolo? ca din cate stiu eu, si tainuirea de bunuri furate e infractiune.
Skip ads

  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
si camerele?
  • ionutz2008

  • Mesaje scrise: 211
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra OPC 2005 Z28NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Eu nu am mers pe drumul vechi decat de vre-o 5 ori si asta s-a intamplat din diferite motive,am avut odata un "elev"pe zona Valea Prahovei pe care l-am sfatuit la fel sa evite cat poate drumul vechi zicandu-i ca mai bine da suta pe DN decat sa isi caute de lucru. Intr-o noapte pe la ora doua ma intorceam de la Brasov si l-am lasat pe el sa conduca pe centura la Ploiesti am adormit si dupa o bucata de drum ma scol turbat pentru ca ne atacase tiganii nu mai stiu cum se numea satul aruncase cu pietre in parbriz spargandu-l dar de frica nu a oprit asa ca a doua zi ne-am oprit la postul de Politie sa declaram fapta, auzi tu raspuns "cum putem dovedi ca parbrizul sa spart in raza comunei lui unde mai pui ca este si cu o zi inainte"asta sa intamplat acu vre-o 3 ani, pana la urma ne-a dat proces verbal si am dat si declaratie si nu am primit nici un raspuns. Acum sa vad ca si-au schimbat zona de lucru.
Traim in Romania..........
  • AliNOS

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Aug 2006

  • Mesaj Privat
un singur lucru va spun: daca va arunca cu oua in parbriz sa nu dati de stergatoare mergeti cat puteti de mult asa... cand dai cu stergatorul oul se intinde pe parbrizul incins si face crusta si nu mai vezi nimic deci esti obligat sa opresti.. asa ca tineti minte... oricum ai nostrii mai au pana sa ii invete bulgarii sa dea cu oua si sa le explice si de ce Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR