Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A
  • karop84

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Agila 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Buna tuturor!
-Mai nou mai toata lumea isi schimba masina, si doreste ceva diferit fata de ceeace a avut inainte,
eu nuu am mai avut opel tigra, am opel agila 2001 1,2 74 cp, (o folosesc in rom cat st acas)am rugamintea ca cei care au aceasta masina sa imi dea cateva indicatii sfaturi mai detaliate despre motor , si tipuriile de dotari standard (care st acele minim de dotari? ) clar clima nu au toate, eleron si genti ,ink ce mai mai lipsea ptr o dotare minima?
-Chiar se defecteaza cate ceva la motor de la 150 mii km?
-Daca am 4 genti de alu 165/60/14 se potrivesc la tigra dc o cumpar fara?
-Poate e prostesc se rabateaza scaunul spate /atinge vad ca are haionul destul de mare in spate?!
-Care ar fii diferentele dintre agila si tigra, inafara de consum.(este relevant), si Norma de pouare? (sa se defectreze chiar asa cum spun batranii si scuteristii in germ?)
Merita sa cumpar totusi pana in 1800 euro si pana in 140 mii reali sau mai bine sa caut alceva?(ex. fiat bravo,polo?)

Multumesc!
  • Stefan_BC

  • Mesaje scrise: 2,658
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Zafira 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2009

  • Mesaj Privat
1 spor la citit pe forum ca asa vei gasi toate rsp pt toate intrebarile de mai sus si 2 nu intreba pe Co de alte marci ca pt asa ceva exista alte forumuri Wink Bafta la lecturat !
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR