Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • agu

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Am un Caravan pe care l-am lovit in aripa din dreapta. Tabla s-a infundat cam pe 30cm patrati iar vopseaua a sarit pe alocuri.
Vreau sa o repar dar nu am idee unde sa o fac , tinand cont ca o cunostinta de la Erebus mi-a spus ca nu pot ,,sa ma apropii'' , la Radacini am inteles ca e f. scump iar la ,,meseriasii'' care o fac prin garaje nu am de gand sa apelez.
Vreau totusi o vopsitorie cu cuptor , vopseluri, etc

Va astept sugestiile si va salut.
Skip ads

  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
De multe ori meseriasii care lucreaza la ei in curte fac treaba mai buna decat un service!
Eu am un amic care mi-a vopsit o parte dintr-o masina si pot spune ca am ramas uimit cand am vazut ce vopsea poate sa dea. Asta nu inseamna ca toti sunt asa.
La mine in garaj este o poza care se numeste "g3" si in care se vad aripa, bara si capota vopsite de acest tip.
  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
love4cars, amicul e de inchiriat? Smile adica lucreaza asa ceva in mod normal si poate sa ma ajute si pe mine sau te-a servit pe tine ca si amic... ca daca e as vrea sa ma vad si eu cu el...
  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
parerea mea erebus. Dar daca faci ce zice
love4cars mai bine iei tu vopseaua
Skip ads

  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Este un amic care ajuta pe oricine la pretul corect Very Happy
Si mie mi-a luat bani, adica sa nu te gandesti ca mi-a facut gratis sau pe aproape.
Faza este ca prepara masinile la el in curte si le vopseste intr-un cuptor naiba stie al cui. Cu el discuti toate aspectele si stabilesti pretul. Nu te ia cu vraja ca sta masina nu stiu cate ore in cuptor si d'astea.
Daca vrei iti dau nr lui de tel si vorbiti. Mie mi-a luat 6 mil pt 2aripi, o capota, un spoiler, un eleron. Daca nu ma insel foloseste vopsea standox, acum nu stiu cat de buna este marca asta Embarassed
  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Marca e foarte buna, nu asta e problema, hai ca te contactez eu zilele astea sa vedem ce si cum, poate ajung maine seara la intalnire eventual.
  • deleted-3115

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2006

  • Mesaj Privat
pt love4cars:As avea si eu de vopsit spoilerul pe fata si cel de pe spate la un caravan, crezi ca poti sa mi obtii de la el un pret aproximativ?
  • aka07

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Salut,
Am fost lovit de un asigurat astra si am inteles ca in Bucuresti, Opel nu lucreaza cu decontare directa la astra asig( sau invers Smile ). Am o lista de service-uri de la astra -asig dar poate imi puteti recomanda voi un service bun care sa aiba decontare directa cu astra-asig( nu conteaza zona din Bucuresti)
Multumesc
  • hd87tca

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Sep 2008

  • Mesaj Privat
love4cars a scris:Este un amic care ajuta pe oricine la pretul corect Very Happy
Si mie mi-a luat bani, adica sa nu te gandesti ca mi-a facut gratis sau pe aproape.
Faza este ca prepara masinile la el in curte si le vopseste intr-un cuptor naiba stie al cui. Cu el discuti toate aspectele si stabilesti pretul. Nu te ia cu vraja ca sta masina nu stiu cate ore in cuptor si d'astea.
Daca vrei iti dau nr lui de tel si vorbiti. Mie mi-a luat 6 mil pt 2aripi, o capota, un spoiler, un eleron. Daca nu ma insel foloseste vopsea standox, acum nu stiu cat de buna este marca asta Embarassed


am si eu de vopsit o usa de astra g si as avea nevoie de un nr de tel de la un vopsitor .mersi
  • banditu

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Salut domnilor!

Daca stie careva un vopsitor bun in zona Cluj,exceptie Ecomax , va rog lasati mesaj!

Merci!

banditu
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR