Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • mariusdumitru

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Sep 2010

  • Mesaj Privat
am u opel astra h ,simbata a intrat sotia cu el sub un camion si este lovita partea dreapta.usa fata ,aripa .bara ,plafonu,farul .intrebarea este unde pot gasi un servis bun in slatina olt sau in judetele apropriate care sa aiba toate piesele enumerate mai sus . va multumesc.
Skip ads

  • pocris

  • Mesaje scrise: 261
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2010

  • Mesaj Privat
@mariusdumitru - Sper ca sotia este OK!
Nu vei gasi service care sa le aiba pe toate in stoc. Insa cred ca toti le pot aduce [mai repede sau mai greu] in max. 5-7 zile lucratoare. Teoretic, cei de la Rucom Craiova ar trebui sa se miste mai repede dar probabil la costuri mai mari.

Deci, intrebarea ta cred ca devine: Unde gasesc un service bun in slatina/olt sau judete apropiate. Din pacate nu te pot ajuta cu un raspuns la intrebarea asta. Ca si recomandare, pentru un cost mai mic, as zice ca odata ce gasesti un service de incredere sa ii rogi sa iti dea lista cu tot ce trebuie schimbat si sa incerci sa le cumperi personal. Poti incerca la dezmembrari sau daca le vrei noi la magazine alternative reprezentatelor: autoa.ro, serviceopel.ro
  • Rocco03

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Salut! Autoa e ok zic eu pentru piese noi, insa e centru tare de dezmembrari la Ploiesti si la fel cum spunea si colegul, mai bine ti le iei personal si dupa gasesti service! Auto Gab e ok dar cam scump...
  • Rocco03

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jul 2009

  • Mesaj Privat
O bara de H in 5 usi iti pot da eu!
Skip ads

  • mariusdumitru

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Sep 2010

  • Mesaj Privat
va multumesc celor care at-i raspuns la intrebare.
sotia nu apatit absolut nimic.
am auzit ca este un centru sau servis bun in ploiesti dar nu stiu unde se afla exact poate im-idati voi adresa.
  • aco_008

  • Mesaje scrise: 4,239
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Daca va referiti la dancor luati-va gandul de la ei, sunt cei mai mari hoti.
Este insa in ploiesti un parc de dezmembrari care are numai opel, in jona de nord a orasului, in incinta depoului de tramvaie. Gasesti cam tot ce vrei acolo, la preturi de exceptie.
  • pmstelian

  • Mesaje scrise: 523
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2006 Z19DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2009

  • Mesaj Privat
aco_008 a scris:Daca va referiti la dancor luati-va gandul de la ei, sunt cei mai mari hoti.
Este insa in ploiesti un parc de dezmembrari care are numai opel, in jona de nord a orasului, in incinta depoului de tramvaie. Gasesti cam tot ce vrei acolo, la preturi de exceptie.


ii dau drepate colegului in legatura cu dancor...te storc aia de bani! incerca si la useru tonistrom poate are ceva si pentru tine;)
  • fesnicradu

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2005 z17cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2011

  • Mesaj Privat
salut,si eu am un H era lovit partea dreapta fata si am sunat la ploiesti.....nu stiu cum il cheama dar este de treaba si corect 0769640586....si am comandat telefonic capota,intaritura bara,aripa dreapta,far dr,radiator apa si ochelarul d la tregar,total 1500 ron plus 125transportul si prin otto curier le am avut a doua zi,ambalate corespunzator.mentionez ca aripa si capota erau la culoare.super pret.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR