Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • b28cxh

  • Mesaje scrise: 396
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Laughing
da..e adevarat..culmea..niste indivizi au realizat firma de taxi "rock and roll taxi" cu dispecerat si tot tacamul...pacat ca nu am retinut nr. dar le-am vazut una din masini..sunt tari.. Laughing tarif doar 1.14 RON pt rockerul din tine, masina e o dacia 1300 sau 1310 parca, din care rasuna Uriah Heep si Rolling Stones iar soferul pe care l-am vazut era un tip la vreo 50 de ani (ce-i drept, nu se numesc Alternative Rock Taxi) cu geaca si "ciocate" din piele.

bun asa...eu as face PIMP TAXI, cu care sa car "fetite" si pimpi...imi fac vectra-ul roz, ii pun spinnere si atarn niste zaruri luminoase de oglinda. ah, sa nu uit de volanul imbracat in blana Laughing
Skip ads

  • pystha

  • Mesaje scrise: 222
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Aug 2006

  • Mesaj Privat
pacat ca n-ai facut o poza cu masina Sad

Long Live Rock'n'Roll Cool
  • musicall

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2006 4 Uºi 1.7 DTL (80 cp)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Cred ca inauntru e asa ceva...
Laughing
  • b28cxh

  • Mesaje scrise: 396
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2006

  • Mesaj Privat
din pacate nu...era doar o simpla dacia berlina, cam obosita, din pacate...si eu regret ca nu am retinut macar nr. dispeceratului...masina era la o vulcanizare or smth pe Vasile LAscar colt cu Maria Rosetti, langa Patiseria Power Laughing tare numele pt o patiserie nu? de fapt se leaga...esti rocker? ok, atunci mananca merdenele de la Power si cheama un rock&roll taxi.
Skip ads

  • VectraDriver

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 1.6 16V 101 HP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2006

  • Mesaj Privat
b28cxh a scris:din pacate nu...era doar o simpla dacia berlina, cam obosita, din pacate...si eu regret ca nu am retinut macar nr. dispeceratului...masina era la o vulcanizare or smth pe Vasile LAscar colt cu Maria Rosetti, langa Patiseria Power Laughing tare numele pt o patiserie nu? de fapt se leaga...esti rocker? ok, atunci mananca merdenele de la Power si cheama un rock&roll taxi.


hahah Laughing Laughing
  • VectraDriver

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 1.6 16V 101 HP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2006

  • Mesaj Privat
b28cxh a scris:din pacate nu...era doar o simpla dacia berlina, cam obosita, din pacate...si eu regret ca nu am retinut macar nr. dispeceratului...masina era la o vulcanizare or smth pe Vasile LAscar colt cu Maria Rosetti, langa Patiseria Power Laughing tare numele pt o patiserie nu? de fapt se leaga...esti rocker? ok, atunci mananca merdenele de la Power si cheama un rock&roll taxi.


hahah Laughing Laughing
  • VectraDriver

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 1.6 16V 101 HP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2006

  • Mesaj Privat
b28cxh a scris:din pacate nu...era doar o simpla dacia berlina, cam obosita, din pacate...si eu regret ca nu am retinut macar nr. dispeceratului...masina era la o vulcanizare or smth pe Vasile LAscar colt cu Maria Rosetti, langa Patiseria Power Laughing tare numele pt o patiserie nu? de fapt se leaga...esti rocker? ok, atunci mananca merdenele de la Power si cheama un rock&roll taxi.


hahah Laughing Laughing
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR