Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • lpeti

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: dej
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2005

  • Mesaj Privat
va salut trebuie sa-mi vind masina ,este putin greu acest lucru si sa spun,asi cauta pe cineva care iubeste masina si o respecta ,sint convins ca are suflet ,nu numai al meu,asi dori sa ma-n prietenesc cu cineva care ar cumpara,ca sa pot spune ,nu am aruncat la ori cine ,am dat la un prieten,sint poate ticnit dar sper sa ma intelegeti,doar si voi aveti astre .are multe pe ea,si stie multe ,folie geamuri rar ,cirlig remorcare,chip bosch 2,kenwood mp3 ,volan piele,roti iarna vara,cotiera,...peste o luna i-mi soseste noua astra care este 1.9 si are 150 cai fara chip,tot albastra si tot karavan.(daca are cineva asi fi bucuros sa-mi spuna citeva cuvinte ,este multumit ,sau astepte mai mult ) multumesc de ajutor
Skip ads

  • BOEING747

  • Mesaje scrise: 348
  • Locatie: ORADEA
  • Masina: Astra 2004 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Motorul de 1.7CDTI are parca 80 PS .
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
poate e tunat la chip...
  • barry

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2005

  • Mesaj Privat
lpeti a scris:chip bosch 2

a specificat ca are "chip".
Arata bine masina, bafta la vanzare Ipeti, cand o sa ti vina 1.9 le o sa uiti de ea.
Pune si un pret sau o vinzi la un prieten pe un pol.
Skip ads

  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
mda si baga si tu anuntu' la Vand / Cumpar Masina
  • arson

  • Mesaje scrise: 162
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 Y 2.0 DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2005

  • Mesaj Privat
miscator mesaj... mirciulica, lasa bre, tastele in pace si du-te indarat pe platou la Iarta-ma!
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
ma da' rau mai ejti... Wink
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Intradevar, miscator. E ca si cum te-ai desparti de nevasta dar vrei sa fii prieten cu viitorul sot altfel incat sa fii cu ochii pe ea, sa vezi ce mai face, daca e tratata bine. Very Happy

Acum serios, mai sunt sute de mii de astre, cine crezi ca isi ia belea pe cap si pe fostul proprietar?
  • pif

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie: Gaesti/Dambovita
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Lasa-ti omul in pace daca o iubeste si tine la ea. Si eu am o dacie din 84 de care am zis ca nu ma despart chiar si daca ramane cotet de ouat gainile in ea. Si asta doar ca a fost prima masina din viata mea si ea m-a facut mare.
  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
pif a scris:Lasa-ti omul in pace daca o iubeste si tine la ea. Si eu am o dacie din 84 de care am zis ca nu ma despart chiar si daca ramane cotet de ouat gainile in ea. Si asta doar ca a fost prima masina din viata mea si ea m-a facut mare.

e valabil si pentru mine...
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Inteleg sa ai un lucru de care sa nu te desparti niciodata (mai ales o Dacie din 84 pe care abia poti lua 15 milioane si asta pentru ca exista programul RABLA). Dar sa vrei sa-l vinzi si totusi sa ai pretentia sa-l mai ai in coproprietate, mi se pare deplasat. Macar sa-i faca o reducere omului Smile
  • lpeti

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: dej
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2005

  • Mesaj Privat
multumesc pentru raspunsuri,cred ca este convigator ce a ce spuneti ,la cine dracu sa trebuiasca chiar astra mea,cind sint zeci de mii de vinzare,numai si eu m-am gindit ... (nu pretind ca nu sint ticnit ) si chiar asa de ce pe asta cind mai am si cea veche astra f ,si daca pe ala nu l-am vindut cind am cumparat g ,de ce sa vind g daca cumpar h,inca o data multumiri ,o sa va trimit o poza cu toate trei...peste o luna si cind soseste celalalt ,si nu uitati de situl meu si de oferta mea ce am facut cind am gasit acest sit 10% reducere pentru orcine este membru la clubopel.com www.auto-accesorii.ro
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR