Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • darius 15

  • Mesaje scrise: 720
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2001 y1.7dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2010

  • Mesaj Privat
16 sau 16,5 pe fata si 13 sau 13,5 pe spate parca . Nu sunt sigur care e marimea exacta. Dar cu ce vrei sa le inlocuiesti? Adica cele originale sunt foarte ok caci sunt calibrate dupa habitaclu din fabrica.
Uite aici ceva bun si sa se potriveasca http://www.be-loud.ro/external_link.php?id=6543
  • Anton Alexandru

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Z14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Oct 2015

  • Mesaj Privat
Mi-am comandat niște Pioneer Ts-q172c,alea galbene cu membrana de kevlar. Le-am auzit pe alt Opel și sunt geniale! Își fac treaba..și nu mai ai nevoie de difuzoare pe spate. Wink
  • mihai-acadelu

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2001 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Dec 2014

  • Mesaj Privat
Am nevoie de putin ajutor...cu cateva zile in urma adica de ziua mea am primit cadou un subwoofer blaupunkt gtb 1200 fara amplificator,bine inteles ca nu am avut rabdare si l-am montat pe masina (opel astra g hatchback) am anulat un difuzor spate la care am tras fir la woofer.momentan nu dispun de bani pt amplificator,condensator..etc.Intrebarea mea este...CE RISCURI AM,pot arde finalul la cd player?,imi afecteaza bateria acest woofer? detali woofer Putere RMS (W):250 Impedanta (ohm):4 Sensibilitate (dB):91 Raspuns in frecventa:35 - 500 Hz.
  • GaBy2015

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Feb 2015

  • Mesaj Privat
Știe cineva ce putere au boxele originale la opel Astra G in 2 uși ? Tocmai ce mi-am schimbat player-ul și se aud perfect parcã am schimbat și boxele 😀 sunt curios sã aflu ce 'putere' au boxele originale.
  • Alex2197

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2016

  • Mesaj Privat
am vazut aici cum ca marimea difuzoarelor la opel astra g 2 usi este de 16.5 . Am demontat difuzorul din dreapta fata deoarece a inceput sa faca urat si vreau sa le schimb pe cele de pe fata dar l-am masurat si e de 15. Pot sa pun de 16.5 ? Am cautat de 15 dar nu gasesc de nici o culoare.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR