Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • chetutz

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Oct 2010

  • Mesaj Privat
salut. Am avut ghinionul sa lovesc un logan din spate si acuma masina mea are nevoie de reparatii. Am nevoie de un radiator, faruri si posibil o capota. Mi-e indoit cadrul metalic de la motor. Asta din cate am vazut pana acum. Motorul suna bine, directia nu are probleme, si pe bord se aprind toti martorii ca inainte. Cin stie cam cat costa saa repar masina si unde ar fi mai bine sa o duc? (in zona Hunedoara Deva) in asa fel incat sa ies cat mai ieftin si cu lucru facut de calitate. Ultimul lucru ce-mi lipseste e sa scot masina dintr-un service unde sa las o caruta de bani si nici sa nu mearga cum trebuie.
Multumesc!
  • victor_n

  • Mesaje scrise: 983
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Si cu sufletul in rai si cu .... nu prea se poate . Un cost exact nu iti poate face nimeni , ptr ca trebuie dat jos de pe masina ce este lovit si vazut clar cat de mare este dauna . Ieftin si calitativ este un ideal pe care il cautam toti dar rar il gasim.
  • Harald

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Zafira X16CNG
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2011

  • Mesaj Privat
eu iti recomanda sa mergi la Simeria , inainte de podul peste calea ferata pe stanga cum iesi spre Orastie.
Acolo se lucreaza bine si preturile sunt rezonabile.

Cel mai rezonabil pret este daca te intelegi cu vre-un prieten sa o faci pe RCA-ul lui , de preferat camion sa ceva mare care "a dat cu spatele si nu te-a vazut" Smile

In caz contrar si la Orastie este un service bun pe parte de tinichigerie. chiar foarte bun din pct de vedere calitate pret , dar e mai departe de Deva decat Simeria Smile
Daca te hotarasti pe Orastie , contacteaza-ma si te pun in legatura cu cei de aici
  • szian

  • Mesaje scrise: 1,173
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Un membru club opel din soimus are un opel la dezmembrat. Poate are ce îti trebuie. Te întelegi cu el la preþuri. Te pot ajuta cu numarul lui sau sa-l întreb eu
  • ady negoita

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2004 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Harald a scris:eu iti recomanda sa mergi la Simeria , inainte de podul peste calea ferata pe stanga cum iesi spre Orastie.
Acolo se lucreaza bine si preturile sunt rezonabile.

Cel mai rezonabil pret este daca te intelegi cu vre-un prieten sa o faci pe RCA-ul lui , de preferat camion sa ceva mare care "a dat cu spatele si nu te-a vazut" Smile

In caz contrar si la Orastie este un service bun pe parte de tinichigerie. chiar foarte bun din pct de vedere calitate pret , dar e mai departe de Deva decat Simeria Smile
Daca te hotarasti pe Orastie , contacteaza-ma si te pun in legatura cu cei de aici
Harald,ia spune la cine te-ai gindit?tu esti din orastie?ar trebui sa ne vedem o data,sa ne cunoastem!
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR