Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Diesel
  • mrcapris

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2012

  • Mesaj Privat
pentru cei ce cunosc serviceul EDS intreb si eu.. au si specializati in motoare? deoarece dupa o invarteala de vreo 2 ore i-am gasit in sfarsit dar din pacate era inchis si daca stie careva programul lor pe ce data deschide deoarece nu era numic pus in geam . multumesc mult
deci..Smile motorul meu are o bataie (tacanit,dar nu la volan:) )dupa ce mi-a sarit furtunul de apa de la radiator motorul sa oprit.(de atunci a aparut tacanitul). am vazut despre ce e vorba am pus furtunul inapoi,apa si am plecat mai departe,dupa 100km a sarit iar dar de data asta am tras imediat pe dreapta.l-am pus si am plecat spre casa lasand capacul deschis de la vasul de expansiune.as vrea pentru cei ce au cunostinte despre sau au avut aceeasi patanie ca mine sa va dati cu parerea ,va multumesc
si daca se poate cum as putea discyta cu cineva pe yahoo? nu stiu:( Shocked
  • tase

  • Mesaje scrise: 1,985
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 2006 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2009

  • Mesaj Privat
cred ca ai garnitura de chiuloasa strapunsa ,parerea mea nu mai merge cu masina ca poate te faci de un motor nou
  • mar77

  • Mesaje scrise: 177
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998 x18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Posibil garnitura chiulasa strapunsa, iti baga presiune in circuitul de racire, nu mai merge cu masina, du-o la un service.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Diesel

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR